magyar billentyűkiosztású billentyűzet

• Szerző
  • Üzenet

sveqs

magyar billentyűkiosztású billentyűzet

Hozzászólás2021.02.09. 16:19

Üdv, frissen vásárolt Q30-ast és Logitech K400 Plus billentyűzetet próbálok együttműködésre bírni.
A billentyűzet tökéletesen, azonnal, zökkenőmentesen működik, de hiába magyar billentyűkiosztású, gépeléskor az angol tasztatúra karaktereit írja, ékezetes betűt egyáltalán nem tudok előhívni
A billentyűzet Windows alatt megfelelően működik, tehát a másik oldalon lehet a gond.
A Beállításokban a nyelvet magyarra, a Chrome-ban az Android billentyűzet nyelvét magyarra állítottam, így sem működik.
Van ötletetek?

sveqs

Re: magyar billentyűkiosztású billentyűzet

Hozzászólás2021.02.09. 18:17

... próbáltam telepíteni appot, ami csihol magyar karakteres billentyűket. A monitoron meg is jelennek a virtuális billentyűzeten az ű-k és ó-k, de a fizikai keyboard továbbra sem ad magyar karaktereket

Beast

Hozzászólás2021.02.10. 10:17

sveqs írta:... próbáltam telepíteni appot...

Gyasnítom, hogy az android az adott billentyűzettel ennyit tud. Bár szerintem is kell lennie valami programnak, ami megoldja, esetleg a Logitech oldalán?
HiMedia.hu adminisztrátor

sveqs

Hozzászólás2021.02.10. 13:01

Beast írta:
Gyasnítom, hogy az android az adott billentyűzettel ennyit tud. Bár szerintem is kell lennie valami programnak, ami megoldja, esetleg a Logitech oldalán?

a Logitech szupport oldala rémálom... :o
Inkább cserélem qwerty-re, úgyis csak böngészéshez kell, oda meg nincs szükség ékezetekre :)
köszönöm!
Gergő

Vissza: Egyéb Bluetoothos kiegészítők