Wrapper nem működik

• Szerző
  • Üzenet

Beast

Re: Wrapper nem működik

Hozzászólás2021.12.06. 14:44

Alex írta:...A Synology NAS-ról történő hálózati lejátszást (SMB, NFS) az alábbi "update_HiMediaVideoPlayer_1.2.45_HMD_0422" update.zip ként való telepítése is megoldja...

Valóban, nekem is sikerült végre ezzel. Módosítottam a LEÍRÁSUNKAT ennek megfelelően, köszönet a segítségért!
HiMedia.hu adminisztrátor

Tomee

Hozzászólás2021.12.19. 18:23

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne. A Q5 PRO-mat összekötöttem a NAS-ommal. Hálózatrol megtalálta filmeket,de mikor le szeretném játszani őket,fekete képernyő fogad,a bal felső sarokban fehéren a VideoPlayer felirattal. A Kodi lejátsza őket . Találtam leírást letöltöttem a zip file-t,átneveztem telepítettem,de semmi változás. Hogyan tudnám újra használni a Wrapper-t?
A választ előre is köszönöm!

Beast

Hozzászólás2021.12.20. 08:59

Tomee írta:...,fekete képernyő fogad,a bal felső sarokban fehéren a VideoPlayer felirattal...!

Ezek szerint nem a leírásunk szerint próbálod. Pedig úgy menne.

Tomee

Hozzászólás2021.12.20. 19:14

Elvileg úgy csináltam mindent ahogy a leírásban volt. Letöltöttem,átneveztem update-re,telepített valamit,magától újraindult. De még mindíg ez a hiba áll fent. SMB-n keresztül csatlakozik a NAS-hoz,gondolom ez nem lehet gond.

Beast

Hozzászólás2021.12.21. 10:23

Tomee írta:...SMB-n keresztül csatlakozik a NAS-hoz,gondolom ez nem lehet gond.

Ezt nem tudom, mert nem próbáltam SMB-n, csak NFS-en. De nincs okod nem NFS-t használni. Ha úgy csinálod valóban, ahogy leírtuk, akkor NFS-en bizonyosan működik.

Tomee

Hozzászólás2021.12.23. 22:53

Asustor-om van. Valahogy nem sikerült NFS-en keresztül beállítanom a dolgokat. Esetleg tudnátok segíteni? Megakadtam. A szolgáltatást engedélyeztem a NAS-on,de valahogy a mappát nem találom a Kodiban. Az SMB összejött. Szívesebben használnám az NFS-t.

Beast

Hozzászólás2021.12.24. 14:29

Tomee írta:Esetleg tudnátok segíteni?

Mi nem, mert Synology-t használunk, Asushoz nem értünk. De hátha, valaki, aki olvassa, vagy ha van Asustor fórum valahol...

Pöti

Hozzászólás2022.03.01. 12:19

Nem tudom jó helyre megy-e a kérdés. Nemrég váltottam synology nas-ra, eddig smb-n saját belső vinyóról ment a lejátszás, most NFS-sel. Telepítettem az update_HiMediaVideoPlayer_1.2.45_HMD_0422 frissítést, így megy a lejátszás, talán egy pillanatra ugrik csak be a bal felső sarokban a videoplayer felirat. Viszont, mióta ezek a váltások megtörténtek, azóta nem jegyzi meg, hogy hol tartott a film. Minden esetben az elejéről kezdi. Van ötlet, hogy ez miért lehet? Hol kéne még valamit beállítanom. (Lehet, hogy volt már róla szó, akkor elnézést és megköszönök egy linket)

Beast

Hozzászólás2022.03.01. 14:39

Pöti írta:Nemrég váltottam synology nas-ra, eddig smb-n saját belső vinyóról ment a lejátszás, most NFS-sel...

Az SMB az a Windows hálózati protokollja. Ha a lejátszó lemezéről ment a film, akkor semmilyen hálózati protokollt nem használtál, tehát sMB-t sem. Van írási joga a lejátszónak NFS-en keresztül a NAS-on? Mert gondolom a fájl mellé mentené el a pozíciót.

Pöti

Hozzászólás2022.03.01. 15:41

Beast írta:
Pöti írta:Nemrég váltottam synology nas-ra, eddig smb-n saját belső vinyóról ment a lejátszás, most NFS-sel...

Az SMB az a Windows hálózati protokollja. Ha a lejátszó lemezéről ment a film, akkor semmilyen hálózati protokollt nem használtál, tehát sMB-t sem. Van írási joga a lejátszónak NFS-en keresztül a NAS-on? Mert gondolom a fájl mellé mentené el a pozíciót.

Valami SMB volt, de lehet más volt, nem tudom, rég piszkáltam és autodidakta módon tanultam bele. A NFS-nél van írás/olvasás engedélye. Törölni tudok a Himedia-n keresztül. Nincs ötletem.
ElőzőKövetkező

Vissza: KODI és HiMedia Media Center