Wrapper nem működik

• Szerző
  • Üzenet

Beast

Re: Wrapper nem működik

Hozzászólás2019.07.24. 22:32

atisboyy írta:...Legközelebb jobban figyelek.

Azért is érdemes elolvasni itt a fórumon a legújabb firmware-ről írtakat, mert pl. nem mindig lehet bármely korábbi verzióra telepíteni, vagy épp vannak benne ismert hibák, ami miatt valakinek nem érdemes telepíteni. Ha ilyenekről tudunk, akkor leírjuk mindig.
HiMedia.hu adminisztrátor

Tomee

Hozzászólás2021.06.16. 16:50

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulok hozzátok,amit lehet nem is itt kéne feltennem. Előre is elnézést érte. A problémám,hogy beállítottam a Wrappert,hogy ne a kodi játsza le a filmeket. De mikor bekapcsolom a media lejátszót,minden alkalommal előugrik egy ablak (Kodi video player settings) ,hogy a filmeket mivel játszam. Hogy tudom beállítani,hogy ne jöjjön fel ez az ablak minden induláskor?
A választ előre is köszönöm!

Beast

Hozzászólás2021.07.14. 10:03

Tomee írta:Hogy tudom beállítani,hogy ne jöjjön fel ez az ablak minden induláskor?...!

A leírásunk szerint csináltad? Mert ott van egy ilyen rész is:

Az alábbi lépések nélkül a KODI-ban egy filmfájlt kiválasztva a távvezérlő MENU gombját kell megnyomnunk ahhoz, hogy felugorjon egy ablak, amin belül a Lejátszás mint... pontban választhatjuk ki, hogy melyik lejátszó motor induljon el. Alaphelyzetben a KODI saját motorja indítana minden médiafájlt. Ha ez a módszer maceráns (szerintünk az), akkor megoldható, hogy simán rákattintva a KODI-ban a médiafájlra, a Wrapper vegye át a lejátszását...
HiMedia.hu adminisztrátor
Előző

Vissza: KODI és HiMedia Media Center