port.hu scrapper

• Szerző
  • Üzenet

kozolt

port.hu scrapper

Hozzászólás2017.10.10. 16:53

A támogatási oldalon olvastam, hogy: "Már egy jó ideje a Kodi nyílt forráskódjának köszönhetően egy magyar nyelvű scraper is letölthető a Kodihoz, ami a port.hu adatbázisából dolgozik..." Honnan lehet letölteni, mert nem találom?

Beast

Re: port.hu scrapper

Hozzászólás2017.10.10. 17:17

kozolt írta:...Honnan lehet letölteni, mert nem találom?

Ez a KODI-ban a pluginek között (emlékeim szerint a videó kategóriában) volt. Hányas KODI alatt kerested?
HiMedia.hu adminisztrátor

kozolt

Hozzászólás2017.10.11. 14:53

16.1.-es Kodi van. Megnéztem itt: Rendszer/Kiegészítők/Telepítés tárolóból/ Ott van olyan hogy Kodi ADD-on repository és MovieShark Repository. Mindegyikben van Video kiegészítő. Ezekben keresetem de nincs.

AlexRounon1

Hozzászólás2017.11.03. 11:28

Én KODI 17.5-öt használok és én sem találom a Port scrapper-t sehol.

Beast

Hozzászólás2017.11.03. 16:17

AlexRounon1 írta:Én KODI 17.5-öt használok és én sem találom a Port scrapper-t sehol.

Kérdezd meg a port.hu-tól, hogy mi a helyzet!

mawer

Hozzászólás2021.05.22. 18:55

Bocsi, nem tudom jó helyen teszem-e fel a kérdést, de van egy érdekes szitu.
Q10 PRO Kodi-ja alapból a saját The Movie Database adatbázist használja.
Ez szépen le is gyűjti a filmek adatait angolul.
A port.hu kiegészítőt feltelepítettem és amikor átállítom hogy onnan gyűjtse le az infókat, az nem talál semmit.
(Pedig a port adatbázisban benne van a film.)
Szóval lekérdezem és nincs találat, utána visszaállítom a TMDB-re és láss csodát feldobja a magyar (port.hu) találatot és onnan le is gyűjti a magyar nyelvű borítót, leírást, stb.
Ha TMDB-n hagyom, akkor a következő filmet amit rárakok a külső vinyóra természetesen a TMDB-ről szedi ami angol.
Újra beállítom a Port-hu-t és leokézom, majd visszaállítom az TMDB-re és csak akkor találja meg a magyar adatokat.
Szóval minden filmnél először be kell kapcsolni hogy a port legyen amiről szed, utána pedig átkapcsolni a TMDB-re és akkor talál csak magyart.
Gondolom ez nem így lett kitalálva, hogy minden egyes filmnél át kell először állni port-ra, aztán meg TMBD-re hogy legyen magyar nyelvű tartalom gyűjtemény.
Ha a Port.hu van beállítva, akkor onnan elsőre is kellene találatnak lenni. Vagy valamit rosszul gondolok?
Előre is köszi a gyors választ.
Üdv
mawer

Beast

Hozzászólás2021.05.27. 10:50

mawer írta:...Q10 PRO Kodi-ja alapból a saját The Movie Database adatbázist használja...

A TheMoviedb.org egy nyílt, nemzetközi oldal, nincs köze a KODI-hoz. Te is regisztrálhatsz és tölthetsz fel adatokat oda. A legtöbb médialejátszó innen (is) veszi az infókat, így a KODI is.
Sajnos a KODI működéséhez és plugin-jeihez nem tudok hozzászólni, de talán valaki más majd igen. A THeMoviedb.org mellett viszont nem gondolom, hogy érdemes bármi mást is használni, mert kb. midnen fent van itt is magyarul, ha meg nincs, akkor Te magad megcsinálhatod (én is vittem már fel magyar filmet elsőként).

Vissza: KODI és HiMedia Media Center