nem található Play store

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a Q10 Pro-val függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

GaborB

nem található Play store

Hozzászólás2020.02.16. 12:53

Sziasztok,

Nem találom a Play store-t a rendszerben. Nincs lehetőségem extra appokat letölteni.

WiFi upgrade -nél nincs lehetőség frissíteni, elvileg up to date a gép. (HMD-2.1.4 2019-09-10- 150132)

Letölöttem a fórumon talált update file-t, rátettem peddrive -ra (kicsomagolva is próbáltam és ZIP -ként is).
Sajnos nem látja az update file.

Tudnátok neked ebben segíteni?
Előre is köszönöm!

Beast

Re: nem található Play store

Hozzászólás2020.02.16. 19:54

GaborB írta:...Letöltöttem a fórumon talált update file-t, rátettem peddrive -ra (kicsomagolva is próbáltam és ZIP -ként is)...

Neked gyárilag a legújabb firmware van telepítve, amin az amerikai embargó miatt éppen nem lehet Play Store és YouTube. Ettől még tehetnél rá ilyeneket telepítő fájlból, ezer helyen megtalálod az interneten az APK fájlokat. De inkább MINDIG a nálunk található firmware-eket használd! Leírtuk a Terméktámogatás oldalon, hogyan kell telepíteni a firmware-t, így nem volt okod kitömöríteni, csak átnevezni kellett volna. Találsz topikot olyan problémákról, hogy egy-egy pendrive-ról nem indul a frissítés, vagy, hogy USB3-as portról nem megy, de USB2-ről igen. Próbáld másik pendrive-val, FAT-32 fájlrendszerrel!
HiMedia.hu adminisztrátor

GaborB

Hozzászólás2020.04.05. 12:36

köszi szépen ! sikerült :)

most az lenne a kérdésem, hogyan tudom vissza állítani az embargó utáni állapotra ? :oops:
azt a hivatalos, butíttott" vezriót honnan tudom leszedni?

Beast

Hozzászólás2020.04.05. 13:24

GaborB írta:...azt a hivatalos, butíttott" vezriót honnan tudom leszedni?

Nincs más hivatalos EU verzió, mint amit nálunk találsz. Nem is lehet szerintem semmi ok mást használni.
HiMedia.hu adminisztrátor

Vissza: Q10 Pro specifikus kérdések