Q10 Pro mint médiaszerver

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a Q10 Pro-val függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

Levente

Q10 Pro mint médiaszerver

Hozzászólás2019.11.23. 11:28

Üdv!

Hogyan tudom beállítani "médiaszervernek" a lejátszót úgy, hogy az erősítőm (Marantz SR 7013) lássa azt, és tudjon a beletett HDD-ről zenefájlokat lejátszani?

Köszönöm előre is a válaszokat!

Üdv: Levente

Beast

Re: Q10 Pro mint médiaszerver

Hozzászólás2019.11.25. 13:23

Levente írta:Hogyan tudom beállítani "médiaszervernek" a lejátszót úgy, hogy az erősítőm (Marantz SR 7013) lássa azt, és tudjon a beletett HDD-ről zenefájlokat lejátszani?

Keress egy DLNA-szerver alkalmazást Androidra!
HiMedia.hu adminisztrátor

Beet

Hozzászólás2019.12.20. 19:44

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, ami nem feltételenül ide tartozhat, de nem szeretnék új témát nyitni. A Q10 Pro belső HDD-jén tárolt filmek nézésekor (a film megnyitása fájlkezelőből történik) sokszor egy 4 tagú dallamsor jelenik meg random időnként. Van, hogy egymásután 5-10-szer, majd később pl. 1 perc múlva egyszer, 3 perc múlva ismét stb. Ez nagyon zavaró, régen ezt a készülék nem csinálta. A készülék Wifi-n csatlakozik a nethez. Feltételezem, hogy valami üzenet, vagy aktualizálás, frissítés érkezhet ilyenkor valamihez. A letöltött, de ilyenkor természetesen nem indított appok között van hírportál, időjárás stb., lehetséges, hogy ebből adódik a jelzés-cunami? Megnéztem a beállítások között (a legfrissebb verziójú frimware van a készüléken), hogy találok-e az értesítések jelzésével kapcsolatosan valami kapcsolót, de nem találtam. Biztosan nálam van valami beállítás probléma, ezért örülnék némi tanácsnak. Előre is köszönöm a remélt segítséget.

Beast

Hozzászólás2019.12.23. 12:33

Beet írta:...A letöltött, de ilyenkor természetesen nem indított appok között van hírportál, időjárás stb., lehetséges, hogy ebből adódik a jelz...

Szerintem is valamelyik app jelez valamit.
HiMedia.hu adminisztrátor

Vissza: Q10 Pro specifikus kérdések