Nem reagál a táv kikapcsoló gombra

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a Q10 Pro-val függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

yess

Nem reagál a táv kikapcsoló gombra

Hozzászólás2018.09.09. 16:03

Frissités után nem reagál a távirányitó kikapcsoló gombjára csak árammegszakitással kapcsolható ki.A legújabb frissités van rajta megpróbáltam újra reset után a frissités telepitését de a hiba maradt.De csak USB-röl lehet frissiteni mert Wifi-röl azt irja ki állandóan hogy nincs újabb frissités a legújabb van a készüléken holott nem igaz mert már a második frissités jelent meg azóta. Minden más funkció működik. :oops:

Beast

Re: Nem reagál a táv kikapcsoló gombra

Hozzászólás2018.09.10. 09:14

yess írta:...A legújabb frissités van rajta...

Kérlek, ne írj olyat, hogy „legfrissebb” vagy „legújabb”, amint megjelenik egy újabb (akár már addigra, amikor elküldöd a posztot), máris nem egyértelmű, mivel van/volt gondod! Írd azt pl., hogy a v2.0.9 firmware-t használod! Az gyakran nem jelent semmit, hogy online nem találja meg a legfrissebb firmware-t, a HiMedia hajlamos csak hetekkel vagy akár hónapokkal később feltenni a szerverükre (ahol a lejátszó keresi) a legújabb verziókat. Használd a linkeket a mi hírünkből, és töltsd le manuálisan!
Nálunk sem kapcsol ki a 2.0.9-cel, ha frissen bootolt. De ha már indítottál egy filmet pl., akkor kikapcsol. Biztos nem gondolták, hogy valaki ki akarja kapcsolni, amikor most kapcsolta csak be, és nem csinált még semmit vele :) Jelezzük a hibát.
HiMedia.hu adminisztrátor

yess

Re: Nem reagál a táv kikapcsoló gombra

Hozzászólás2018.09.10. 16:53

Köszi a választ a legújabb alatt a 2.09-et értettem.bocs hogy nem fogalmaztam érthetően.

Vissza: Q10 Pro specifikus kérdések