Q10 Pro és számítógép összekötése

• Szerző
  • Üzenet

rozsomak01

Q10 Pro és számítógép összekötése

Hozzászólás2018.04.06. 19:14

Szeretnék segítséget kérni, hogy Lan kábelen kívül van e rá másik mód ,hogy összekössem a számítógépemmel PL
USB 3.0 kábellal vagy sata kábellal elég lajikus vagyok hozzá. Sajnok a kodin keresztül már nem tudom összehangolni sem smb sem nas on ezért kérdezem ,hogy van e más mód rá hogy lássam a Q10 pron keresztül a háttértáraimat és le is tudjam a kodival játszani a rajta lévő filmeket.
Mindenképpen kell bele belső vinyót vennem vagy anélkül is lehetséges? Előre is köszönöm a segítséget.

Beast

Re: Q10 Pro és számítógép összekötése

Hozzászólás2018.04.08. 15:12

rozsomak01 írta:Szeretnék segítséget kérni, hogy Lan kábelen kívül van e rá másik mód ,hogy összekössem a számítógépemmel...

Azt hiszem, valami hasonlót már kérdeztél ITT, ne posztolj két helyen ugyan arról! Bár ha jól értem, nincs is még lemez a készülékben, és mivel van NAS és számítógép is, inkább onnan érdemes lejátszani.
Kifejtenéd, mit jelent az, hogy „a kodin keresztül már nem tudom összehangolni sem smb sem nas ”? Az SMB egy hálózati protokoll, a NAS pedig egy számítógép. Windows-os számítógéphez a KODI-ban lévő SMB-böngészőn, NAS-hoz a linuxos NFS-protokollon keresztül érdemes csatlakozni. Mindkettőt tudja a KODI. De erről a KODI topikjában beszélgessünk!
HiMedia.hu adminisztrátor

Vissza: Belső merevlemez