himedia q5 pro nem indul

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a Q5 Pro-val függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

tibisan

himedia q5 pro nem indul

Hozzászólás2017.10.06. 11:44

Szevasztok.
A segítségeteket kérném , mert ötletem sincs mit csináljak a készülékkel.
Tegnap próbáltam 4k uds-s filmet nézni rajta külső winchesterről ( belepörgetve szétcsúszott a hang , a truehd hangot pedig fel sem ismerte , csak a némaság volt ) , ki is kapcsoltam film közben a készüléket.
Na azóta nem tudom működésre bírni újra , csak a himedia logo jön be , és ezzel ki is fagy , vagy megáll a bootolás.
Mi lehet a probléma vele , hogy tudnám orvosolni a dolgot .
Manuálisan csak a főkapcsoló működik rajta ,se a távirányítóra , se a készülék hátulján levő restore-ra nem reagál.
Szeptemberben telt le az egy év jótállás rá , ha esetleg javításos lenne , mennyibe fájna az nekem ?
Válaszokat köszönöm előre is .

lsaab

Re: himedia q5 pro nem indul

Hozzászólás2018.04.03. 07:54

Helló!

Mi lett a megoldás, mert az enyém se akar most elindulni.

Üdv Lajos

sinci

Hozzászólás2018.04.03. 21:49

Én is így jártam a napokban. Húzd le róla a külső HDD-t, és ne legyen semmi csatlakoztatva (pendrive,stb), majd a kikapcsoló gombbal kapcsold ki, majd újra be. Nálam ez a megoldás bevált. Azóta a külső HDD-t csak az USB3.0 aljzatba csatlakoztatom, és működik rendesen.
Üdv.

sinci

Hozzászólás2018.04.17. 20:22

Csak tudnám, hogy minek kérdez valaki, ha a kapott válaszra semmit nem hajlandó reagálni, még a PM-re sem.
Brrrr, az ilyen emberektől elszáll az agyam..... :oops: :oops: :oops:

Vissza: Q5 Pro specifikus kérdések