Köszönet

• Szerző
  • Üzenet

Beast

Re: Köszönet

Hozzászólás2020.07.24. 09:33

vlaca írta:...Igenis kérjétek meg hogy foglakozzanak vele, mert a zenei anyag is egy MÉDIA!!

:) Számtalan kiváló zenelejátszó program van a Play Store-ban, az értékelésüket nézd! Azt mondod, hogy kipróbáltál 15-öt, és mind nagy nulla. 15 cég, aki zenelejátszót fejleszt, nem tudott olyat csinálni, ami számodra nem 0. Akkor biztos lehetsz benne, hogy a HiMedia programozói sem tudnának olyat csinálni, és nem azért fognak, mert Magyarország megkéri erre őket.
HiMedia.hu adminisztrátor

vlaca

Hozzászólás2020.07.28. 21:06

Beast írta:Számtalan kiváló zenelejátszó program van a Play Store-ban.

Szia,ez igaz, én a telefonon is mást használok a gyári helyett. Igazából nem az appok rosszak, hanem az,hogy nem TV-re optimáltak, pláne nem a távirányítóhoz valók.Én szeretem a lejátszó távirányítóját arra használni amire való, a next legyen next... stb.

Halihó,
Nem tuom meghallgattak-e himedia istenei, de most hogy hazaértem melóból elindítottam egy kis zenét.... és mit látok....
Kép

Kööszönöm akárki is volt.... :)

Beast

Hozzászólás2020.07.29. 10:15

vlaca írta:...Kööszönöm akárki is volt.... :)

Mondhatnám, hogy én, de nem. Mindig is ez volt a félelmem a kínai cuccokkal, szoftverekkel kapcsolatban. Egyet befogadsz az életedbe, és sok ezer kilométerre minden gondolatodat megismerik, minden lépésedet követik :)

vlaca

Hozzászólás2020.08.05. 16:11

Beast írta: lépésedet követik :)

Sziasztok,
Újra itthon.... Szóval azért kicsit elhamarkodott volt az öröm.... Valami ócska adatbázisból szedi le a borítókat, nem is tudom hogy képzelheti hogy pl a metallica albumhoz egy kínai szinfonikus zenekar borítóját rakja.... brrrrrrrrr.
Jó dolog ez a borító megjelenítés, de ezért megérné szólni, hogy ok van lemezborító, meg tök jó minden, de minek keresgél, amikor bele van ágyazva a file-ba.... köszi

Beast

Hozzászólás2020.08.06. 09:06

vlaca írta:...de minek keresgél, amikor bele van ágyazva a file-ba.... köszi

Megnézem, hogy működik pontosan, de általában a médialejátszókon nem jellemző, hogy beágyazott borítóképet megjelenítenek. Az album mappájába rakott album.jpg vagy még gyakrabban folder.jpg képet keresik. Ilyeneket tennék a helyedben a zenék mellé, és megnézném, működik-e. Nekem minden albumom így van.

Beast

Hozzászólás2020.08.06. 16:14

vlaca írta:...pl a metallica albumhoz egy kínai szinfonikus zenekar borítóját rakja.

Megnéztem alaposan, teljesen használhatatlan az új zenelejátszó. Csak online talált borítókat mutogatna, és sosem találja el, miről van szó. FLAC fájloknál nem olvassa ki az ID-TAG infókat, és nem sikerült megfejteni, milyen sorrendben játszik le egy lemezt, mert se ma fájlnevek sem az számcímek, sem az track sorszám alapján. Utoljára ilyen szart a ZIDOO lejátszókon láttam.
A BubbleUPnP-t javaslom, akár az ingyenes verzióját is. NAS-ról is tökéletesen játszik el, az albumban lévő foldr.jpg-t használja mint borítókép, stb...

vlaca

Hozzászólás2020.08.06. 20:30

Beast írta:ttam.
A BubbleUPnP-t javaslom, akár az ingyenes verzióját is. NAS-ról is tökéletesen játszik el, az albumban lévő foldr.jpg-t használja mint borítókép, stb...

Szia,
Nekem volt amit eltalált, nem is keveset, amit lefényképeztem azt is pl.
Nekem erre az appra azt írja, hogy nem kompatibilis ezzel az android verzióval....Megoldom máshonnan, és kipróbálom amit ajánlottál.

Beast

Hozzászólás2020.08.07. 11:26

vlaca írta:...Nekem erre az appra azt írja, hogy nem kompatibilis ezzel az android verzióval...

Az érthetetlen, egyforma az Android tudtommal minden HiMedia-n.

vlaca

Hozzászólás2020.08.08. 20:41

Beast írta:
vlaca írta:...Nekem erre az appra azt írja, hogy nem kompatibilis ezzel az android verzióval...

Az érthetetlen, egyforma az Android tudtommal minden HiMedia-n.

Szia
Letöltöttem mégegyszer, működik, de mivel ha ingyenesen használod, 16 track-et enged csak..... szóval így ez nem jó....

Beast

Hozzászólás2020.08.09. 14:31

vlaca írta:...de mivel ha ingyenesen használod, 16 track-et enged csak..... szóval így ez nem jó....

Értem. És sokallod a 999 Ft-os vételárat?
Előző

Vissza: Azért szeretem, mert...