Hálózati megosztás

• Szerző
  • Üzenet

doki121

Re: Hálózati megosztás

Hozzászólás2019.09.03. 13:32

Magneto írta:Korábban volt már szó róla hogy a windows 10 ben letiltásra került az smb1.0 küldtek is hozzá egy linket:
https://support.microsoft.com/hu-hu/help/2696547/detect-enable-disable-smbv1-smbv2-smbv3-in-windows-and-windows-server
Ezt engedélyezted már?

Igen, ezen már túl vagyok, de nem segített. Jelenleg TV Box@15(HIMEDIA) néven látom a lejátszót win-ben és TC-ben, azon belül 3 mappa: Music/Photos/Videos, azokon is csak mappák nyílnak meg(pl. All Videos vagy By folder/sdcard/Alarms, Android,...), fileokat nem is látok.

Alex

Hozzászólás2019.09.03. 16:40

doki121 írta:
Magneto írta:Korábban volt már szó róla hogy a windows 10 ben letiltásra került az smb1.0 küldtek is hozzá egy linket:
https://support.microsoft.com/hu-hu/help/2696547/detect-enable-disable-smbv1-smbv2-smbv3-in-windows-and-windows-server
Ezt engedélyezted már?

Igen, ezen már túl vagyok, de nem segített. Jelenleg TV Box@15(HIMEDIA) néven látom a lejátszót win-ben és TC-ben, azon belül 3 mappa: Music/Photos/Videos, azokon is csak mappák nyílnak meg(pl. All Videos vagy By folder/sdcard/Alarms, Android,...), fileokat nem is látok.

Hálózati hely hozzáadással ad meg a himedia ip cimét az alábbi módon. Igy fel tudod venni win10-ben.
\\ip_cim\share

doki121

Hozzászólás2019.09.03. 17:12

Alex írta:
doki121 írta:
Ezt engedélyezted már?

Hálózati hely hozzáadással ad meg a himedia ip cimét az alábbi módon. Igy fel tudod venni win10-ben.
\\ip_cim\share

És igen, köszönöm! ;)

Beast

Hozzászólás2019.09.06. 14:57

doki121 írta:...sehogy nem tudom előhozni...

Elmondanád, hogy mit jelent a „sehogy sem tudom...”? Tehát hogy próbálod? Hálózati meghajtó csatlakoztatása a Windows Intézőben, megadod az IP-címet (név/jelszó gondolom nincs), majd megmutatja, milyen megosztások érhetőek el ott, és mondjuk a külső lemezedet hozzárendeled egy meghajtó betűjelhez. Pont úgy kell csatlakozni, mint egy másik Windows-os géphez.
(Mire megírtam, látom, már más is mondta ezt...)
HiMedia.hu adminisztrátor
Előző

Vissza: Hálózati kapcsolat (UPnP, DLNA, SMB, NFS)