Belső winchester installálása

• Szerző
  • Üzenet

Georgie7508

Belső winchester installálása

Hozzászólás2018.01.21. 23:45

Sziasztok! Biztos én vagyok a marharépa, de sehol nem találtam arról semmit (lépésről-lépésre) hogy kell a vinyót a behelyezés után formattálni. Hálókábellel próbálkoztam, úgy meg fel sem ismeri az eszközt a Win 10. Hogy kéne ennek működnie? Mik az install lépései? Segítségetek előre is köszönöm, Gy

Beast

Re: Belső winchester installálása

Hozzászólás2018.01.22. 11:19

Georgie7508 írta:Sziasztok! Biztos én vagyok a marharépa, de sehol nem találtam arról semmit (lépésről-lépésre) hogy kell a vinyót a behelyezés után formattálni...

Android nem formáz merevlemezt, főleg nem NTFS-re (ezt javaslom pedig, ha egyébként Windows-os számítógép van otthon. Linux mellett persze EXT3-at vagy 4-et inkább. Hálózaton keresztül nem lehet külső merevlemezt csatlakoztatni egy számítógépez. Samba-n keresztül majd elérheted a Q10 Pro lemezét másik számítógépről, ha le lesz formázva.
Szóval USB-vel, mint egy külső USB-s lemezt, csatlakoztasd a számítógéphez a Q10 Pro-t, HDMI vagy más kábel ne legyen bedugva, csak az USB-slave! A PC látja, mint USB-s lemezt, és leformázhatod. Egy partíciót érdemes, GPT NTFS-re formázni.
HiMedia.hu adminisztrátor

Vissza: Hardver, telepítés, frissítés