Köszönet

• Szerző
  • Üzenet

Beast

Re: Köszönet

Hozzászólás2020.07.24. 09:33

vlaca írta:...Igenis kérjétek meg hogy foglakozzanak vele, mert a zenei anyag is egy MÉDIA!!

:) Számtalan kiváló zenelejátszó program van a Play Store-ban, az értékelésüket nézd! Azt mondod, hogy kipróbáltál 15-öt, és mind nagy nulla. 15 cég, aki zenelejátszót fejleszt, nem tudott olyat csinálni, ami számodra nem 0. Akkor biztos lehetsz benne, hogy a HiMedia programozói sem tudnának olyat csinálni, és nem azért fognak, mert Magyarország megkéri erre őket.
HiMedia.hu adminisztrátor

vlaca

Hozzászólás2020.07.28. 21:06

Beast írta:Számtalan kiváló zenelejátszó program van a Play Store-ban.

Szia,ez igaz, én a telefonon is mást használok a gyári helyett. Igazából nem az appok rosszak, hanem az,hogy nem TV-re optimáltak, pláne nem a távirányítóhoz valók.Én szeretem a lejátszó távirányítóját arra használni amire való, a next legyen next... stb.

Halihó,
Nem tuom meghallgattak-e himedia istenei, de most hogy hazaértem melóból elindítottam egy kis zenét.... és mit látok....
Kép

Kööszönöm akárki is volt.... :)

Beast

Hozzászólás2020.07.29. 10:15

vlaca írta:...Kööszönöm akárki is volt.... :)

Mondhatnám, hogy én, de nem. Mindig is ez volt a félelmem a kínai cuccokkal, szoftverekkel kapcsolatban. Egyet befogadsz az életedbe, és sok ezer kilométerre minden gondolatodat megismerik, minden lépésedet követik :)
HiMedia.hu adminisztrátor
Előző

Vissza: Azért szeretem, mert...