Q30 - Bluetooth

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a Q30-cal függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

Kakasin

Re: Q30 - Bluetooth

Hozzászólás2020.04.26. 18:34

A rart veletlen irtam. Az open hour wifi+bt stick sem nálam sem a barátom q30-án nem működik. Ha laptopra dugom, egybol van bt jel.
A frissites az összes neten fellelheto verzioval lehetetlen, (a tietekkel kezdtem) ugyanis hiaba formázom fat 32 re a pendriveot, majd masolom rá az innen letoltott zip file-t, amit atnevezek "update.zip"-nek nem történik semmi. Pedig egyszeru: táp kihuz, pendrive be, tű kattanasig a reset gomhoz lenyomva, táp be, a gep bekapcsol, még mindig nyomom a resetet (kb. 5 mp ig) , majd bejon a szivarvany karika, tolt es lofutty. Van olyan verzió ,hogy bejon a robot, picit tolt a sav aztan kepszakadás es siman ujraindul a gep. Reszemrol befejeztem a bohockodast. Rendeltem egy Eaclinket. :mrgreen:

Beast

Re: Q30 - Bluetooth

Hozzászólás2020.04.26. 22:58

Kakasin írta:...tű kattanasig a reset gomhoz lenyomva...

Nem kell feltétlenül RESET gombot nyomni a frissítéshez, a frissítés menüből indítható. De láthatóan a pendrive-val vagy a fájllal van gond, másikkal kellene megpróbálni. Nevezeted „bohóckodásnak”, de ha nem találod ki, min a gond nálad, nem tud újabb frissítéseket telepíteni majd. De ha egy noname készülékre váltasz, az meg főleg nem jó megoldás.
HiMedia.hu adminisztrátor
Előző

Vissza: Q30 specifikus kérdések