yutube videók lejátszása

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a Q30-cal függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

dabi76

yutube videók lejátszása

Hozzászólás2021.01.06. 11:33

Sziasztok!
Ez az első lejátszónk,karácsonyra vettem a férjemnek,szóval nem nagyon értünk hozzá,de próbálok mindent megoldani..
A gondom a következő:4K-s videókat nézegetünk youtube-on.Ha egy videót megnéztünk,és szeretnénk újra megnézni,vagy nem indítja el,vagy 4K-t nem is enged,a legjobb minőség 720 amit enged,miközben tudjuk,hogy fent van a videó 4K-ban.A legújabb firmware,amit itt megadtatok telepítve lett 3x is.Első alkalomnál eltűnt a youtube ikon a csempék közül(most sincs ott)Második alkalomnál folyamatosan bezárta a chrome-ot,vagy bármit megnyitottunk nem engedte használni.Most engedi de ilyeneket csinál a youtube-nál ,mint feljebb írtam.Ha külső winyót rákötünk szépen lejátsza a filmeket azzal nincsen baj,viszont 80%-ban a youtubos videókat néznénk vele.Van valami ötlet,hogy ezt miért csinálja?

Beast

Re: yutube videók lejátszása

Hozzászólás2021.01.06. 15:21

dabi76 írta:...A legújabb firmware,amit itt megadtatok...

A legutolsó firmware a 2.1.7, lásd ITT, remélem erről van szó. Ahogy az első posztban leírtuk, a Google programokat külön kell mellé telepíteni. Ezen csomagnak része a YouTube is. A firmware után ez a programcsomag is telepítve lett? Ami leírsz, az alapján nekem úgy tűnik, minth a Play Store-ból Te raktad volna fel a Chrome-ot és a YouTube-ot is. Ebben az esetben normális az, ami történik Nálad.
HiMedia.hu adminisztrátor

dabi76

Hozzászólás2021.01.07. 20:04

Beast írta:
dabi76 írta:...A legújabb firmware,amit itt megadtatok...

A legutolsó firmware a 2.1.7, lásd ITT, remélem erről van szó. Ahogy az első posztban leírtuk, a Google programokat külön kell mellé telepíteni. Ezen csomagnak része a YouTube is. A firmware után ez a programcsomag is telepítve lett? Ami leírsz, az alapján nekem úgy tűnik, minth a Play Store-ból Te raktad volna fel a Chrome-ot és a YouTube-ot is. Ebben az esetben normális az, ami történik Nálad.

Köszönöm a választ!
Nem tudom hol kell megnézni a verziószámot,ezért letöltöttem amit most itt feljebb megadtál,telepítettem is,nem változott semmi egyelőre.Valószínű,hogy a legújabb firmware-t raktam már akkor fel.
Viszont nem tudom,hogy ha nem a play store-ból(sanszos,hogy onnan szedtem le)akkor honnan tudom feltelepíteni a youtube-ot?Légyszi ebben még segíts.Köszönöm!

dabi76

Hozzászólás2021.01.07. 20:36

Közben megtaláltam,köszi a türelmed!

Vissza: Q30 specifikus kérdések