Alap Kodi: nem játszik le, új Kodi: nem működnek a gomb

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a Q30-cal függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

hal9000

Alap Kodi: nem játszik le, új Kodi: nem működnek a gomb

Hozzászólás2019.06.15. 11:32

Sziasztok,

Tegnap vásároltam egy Q30-at és bekapcsolás és OTA frissítés után,
a Kodi (17.x volt azt hiszem) nem játszott le semmilyen fájlt (bejött egy fekete képernyő "VideoPlayer" felirattal a tetején és semmit nem csinált).

Ezután frissítettem a Kodi-t 18.2-re de azóta a Menu, Subtitle és Sound gombok nem működnek a távirányítón (nem tudom előtte működtek e, mert még a lejátszás se ment), így effektíve használhatatlan mert nem tudom a hangsávokat váltani.

Tudnátok javasolni valami megoldást?

Köszi,
Üdv,
János

Beast

Re: Alap Kodi: nem játszik le, új Kodi: nem működnek a gomb

Hozzászólás2019.06.16. 10:16

hal9000 írta:...a Kodi (17.x volt azt hiszem) nem játszott le semmilyen fájlt (bejött egy fekete képernyő "VideoPlayer" felirattal a tetején és semmit nem csinált)...

ITT leírtuk, hogyan lehet összekötni a KODI-t és a Media Center-t. Láthatólag Nálad ez aktiválva van, mert különben nem a VideoPlayer kapná meg a lejátszást a KODI-tól. ITT leírtam, hogy szerintünk továbbra sincs megoldva az NFS-en keresztüli Wrapper-es lejátszás a KODI-val, mert az történik továbbra is, mint amit leírtál. Ezek szerint NFS-en játszanál le, és a Wrapper-rel össze van kapcsolva a KODI. Lehetőségeid:
– A HiMedia-féle Media Center-t használd, ne a KODI-t!
– Na kapcsold össze a Wrapper-rel a KODI-t és a Media Center-t!
– Tegyél vissza egy régebbi firmware-t (pl. 2.1.0-t), amiben jól működik a Wrapper!
– Ne NFS-en játsz le!
– Várd meg, amíg javítják a Wrapper problémát NFS-nél!

A KOD-ban a távvezérlő beállításáról EZ a topik szól.
HiMedia.hu adminisztrátor

Vissza: Q30 specifikus kérdések