Idő beállítása gond

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a Q30-cal függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

zoleekac

Re: Idő beállítása gond

Hozzászólás2017.12.21. 18:39

Én is visszaraktam a régit, a gyárit.HMD-2.0.4.2017-07-28.190939.És így jó.

marfoglalt

Hozzászólás2018.02.10. 19:49

Friss vásárló vagyok, de tapasztalt rockchip-es minipc-és (android 4.x alatt, valójában ezért léptem). most egy kicsit zavarban vagyok.
v2.0.5 telepítve
az időbeállítás valóban probléma, de egye fene, majd jön az új. ami jobban zavar, hogy az istenért nem találom, hogyan legyet testreszabni (valójában eltüntetni) a főképernyőn megjelenő csempéket. időseknek vettem és üzemelem be a cuccot és a cél a minél egyszerűbb felület.
pl. nem kell skype, de ott van felül. próbáltam már mindent, a végén még uninstall is ment, gondoltam csak észreveszi és automatikusan eltünteti a főképernyőről. de nem. app-ok között már nincs, de a rohadék ikon még ott trónol a főképernyőn.
a régi minipc-én csuklóból ment a cuccra csatlakoztatott disk-ek megosztása win10 környezetre (q30-as diksket akarom elérni win környezetről Total Commanderből). Eddig egy SMB klienst használtam, ahol szépen meg tudtam adni, hogy melyik vinyó melyik könyvtárát akarom megosztani, szépen kiírta, hogy \\IPCIM\megosztás megtörtént, utána a TC-ben felcsatoltam és mentek a filmek a minipc diskre.
itt azonban ilyen lehetőséget nem találok. SMB van ugyan, de csak az boot indítást tudom beállítani, a Settings-ben pedig nem tudok shortcut létrehozni. Betallózom a disket, mappát, de hol a manóban van, hogy ezt akarom véglegesíteni?

1000 aranyhal a segítőnek!

Beast

Hozzászólás2018.02.11. 11:30

marfoglalt írta:...v2.0.5 telepítve...

Kérlek, minden a legutolsó firmware-ről beszélgessünk csak! Nincs okod nem azt használni és nem követni a frissítéseket.
HiMedia.hu adminisztrátor
Előző

Vissza: Q30 specifikus kérdések