Távirányító

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a H8 Plus-szal függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

Villanyszerelo24

Re: Távirányító

Hozzászólás2016.12.28. 21:05

Igazából arra gondoltam, hogy az egész androidos felületet vezérelném egy mobilra, vagy táblagépre telepített applikációval. Nem ismerem a Hicontrol programot. Azt írtátok, hogy az nem működteti az android tvboxot. Gondolom valamilyen app csak létezik rá, mivel nem egy olcsó kategóriás készülék.

Beast

Hozzászólás2016.12.29. 13:59

Villanyszerelo24 írta:Nem ismerem a Hicontrol programot...

Akkor ismerd meg, ITT leírtunk mindent róla! A Pro modelleken működik (amelyek szintén android TVboxok, és már valóban nem olcsó kategóriás készülékek). De nem függ szerintem a készülékek árával össze az, hogy milyen appok vannak az adott hardverre és oprendszerre. Nem tudom, hogy létezik-e a Rockchip-re is hasonló app, oszd meg velünk, ha találtál!
HiMedia.hu adminisztrátor

Villanyszerelo24

Hozzászólás2017.01.03. 21:24

Itt van a megoldás:

A testvérem kicsit beszéli a kínai nyelvet, és az Ő segítségével egy kínai ismerősétől beszerzett egy kompatibilis programot. A program mindent tud kezelni, egér, billentyűzet, hangerő funkció, stb… Feltöltöttem az alábbi linkre: http://www.villanyszerelo24.hu/letoltes/
az .apk kiterjesztést lehet letölteni. Huawei P9 light telefonomon kiválóan működik.
Amennyiben a fórum nem engedi a link megjelenítését, akkor az érdeklődőknek szívesen elküldöm privátként. Üdv, villanyszerelo24
HIMEDIA H8 PLUSZ a legjobb TV boksz zene hallgatásra, filmnézésre, és a távirányító app segítségével YouTube lejátszásra is.

nehezlaci75

Hozzászólás2017.02.13. 12:41

Sziasztok!

Nem tudom mennyire távirányító...
Egy Bluetooth-os egérrel, és Bluetooth-os billentyüzettel használom a H8-at.
Etünt az "alsó menü" nem tudom pontosan mi a hivatalos neve, de ha lehuztam az egeret a képernyő aljára, akkor feljött a Vissza, Home és a futó alkalmazások...
Meg tudja valaki mondani, hogy hogyan tudnám visszaállítani?

Üdv.: László

attilagolik

Hozzászólás2017.11.24. 08:33

Hello!

Kipróbáltam ezt a cikket, de nem akar életre kelni http://himedia.hu/?oldal=cikk&id=16. Lehet hogy nem ártana némi segítség mégis mit és hogyan. Felraktam a leírtak szerint mindent, de a HiControl mégsem találja meg a H8 Plus-omat. Valakinek működik egyáltalán ez a megoldás? Ha igen pl. milyen verziójú HiControl-lal és az honnan tölthető le? Stb.

Köszi!
Előző

Vissza: H8 Plus specifikus kérdések