HiControl H8 Plus-on

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a H8 Plus-szal függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

attilagolik

HiControl H8 Plus-on

Hozzászólás2017.11.28. 17:13

Hello!

Kipróbáltam ezt a cikket, de nem akar életre kelni http://himedia.hu/?oldal=cikk&id=16. Lehet hogy nem ártana némi segítség mégis mit és hogyan. Felraktam a leírtak szerint mindent, de a HiControl mégsem találja meg a H8 Plus-omat. Valakinek működik egyáltalán ez a megoldás? Ha igen pl. milyen verziójú HiControl-lal és az honnan tölthető le? Stb.

Köszi!

Beast

Re: HiControl H8 Plus-on

Hozzászólás2017.11.28. 18:34

attilagolik írta:...Valakinek működik egyáltalán ez a megoldás?...

Simán lehet, hogy nem működik, a leírás még a sima H8-ra készült, a Plus-on nem teszteltük, de az azonos hardver miatt azt gondolnám, mennie kellene.
HiMedia.hu adminisztrátor

attilagolik

Hozzászólás2017.11.28. 19:14

Beast írta:
attilagolik írta:...Valakinek működik egyáltalán ez a megoldás?...

Simán lehet, hogy nem működik, a leírás még a sima H8-ra készült, a Plus-on nem teszteltük, de az azonos hardver miatt azt gondolnám, mennie kellene.

Akkor esetleg leírhatnád, amit kértem: kicsit step-by-step jelleggel, illetve a HiControl verzióval és hozzá Android verzióval esetleg hivatkozással, ahonnan letölthető, stb., ugyanis a cikk eléggé szűkszavú.

Beast

Hozzászólás2017.11.29. 10:41

attilagolik írta:Akkor esetleg leírhatnád, amit kértem...

Nem tudok többet, mint amit a cikkben láthatsz (egy angol cikkből fordítottam). Benne van minden link, amit találtam ezekhez, újabbakról nem tudok. Ha ne működik így, akkor ezek szerint a H8 Plus-hoz nincs jelenleg ilyen megoldás.
HiMedia.hu adminisztrátor

Vissza: H8 Plus specifikus kérdések