A Youtube megjelenítés nem folyamatos

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a H8 Plus-szal függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

passat77

Re: A Youtube megjelenítés nem folyamatos

Hozzászólás2017.11.27. 14:07

Este prezentálom...

passat77

Hozzászólás2017.11.27. 17:34

passat77

Hozzászólás2017.11.29. 07:25

De nagy a csend :)

passat77

Hozzászólás2017.11.30. 18:22

Kedves admin!

Nagy sokára sikerűlt az álltalad említett android tv-s youtube-t munkára bírni. DE! Elég durván csúszik a kép és a hang! Ilyenkor mi van? Nem hiszem el! KODI alatt is csúszik! A Wrapper megoldásos bejegyzésedet olvastam. Telepítgessek mindenféle külső app-ot, hogy hátha jó lesz?
Ez a h8 plus box egy vicc!!!! ALAP alkalmazások amik ugye gyárilag is fel vannak telepítve nem működnek! Miért vesz az ember egy ilyen boxot? Nyilván azért, hogy youtube, kodi stb. alkalmazásokat használjon. Ezen a box-on csak a Media Center app műkődik jól? De minek! Hisz a tv-m is le tudja játszani a videókat usb-n keresztűl! Részemről egy HATALMAS 1-es ennek a h8 plus-nak! Mondanám, hogy kérem vissza a pénzem.....

passat77

Hozzászólás2017.12.03. 14:07

Tisztelt himedia.hu!

Én mint jóhiszemü vásárló vásároltam egy Önök által terméktámogatatott h8 plus box-ot a (moderálva) webáruházából. Ezt a terméket beregisztráltam ezen az oldalon, hogy élvezhessem a terméktámogatást. A gyárilag előre telepített kodi és youtube alkalmazások egyaránt használhatatlanok. Csúszik a kép és a hang. Én e két alkalmazás végett vásároltam a box-ot! Mind ezidáig nem oldódott meg a problémám, hiába követtem az Önök által leírtakat. (firmware frissítés, ogyoutube, youtube androit tv-re, wrapper, beállítások.......)

Beast

Hozzászólás2017.12.06. 17:07

Tisztelt passat77!

Nem tudunk a KODI-ban semmilyen elcsúszás problémáról, a YouTube-ról igen. De, ahogy írtuk korábban is, a YouTube appot (ahogy a KODI-t is) nem a HiMedia fejleszti, nincs befolyása arra, hogy ezen a processzoron hogyan működik. Bármilyen KODI gonddal kapcsolatosan (ha lesz vagy van) sem várható, hogy a HiMedia oldja meg, mert nem rajta múlna. Örülök, hogy a HiMedia saját alkalmazása jól játsza le a filmeket, azaz a hardver megfelelő, és lám, ezen a hardveren, ezen a rendszeren lehet normálisan filmet lejátszani. Hogy a Google-nek miért nem sikerül ez a YouTube-bal, az számunkra is rejtély, de náluk érdemes reklamálni, mondjuk a Play Store-ban egy rossz értékeléssel. De mi is keresünk valami alternatívát, ezért is írtuk az eddigi tippeket.
HiMedia.hu adminisztrátor

passat77

Hozzászólás2017.12.06. 18:56

Kedves Admin!

Köszönöm az ezidáig kapott terméktámogatásnak nevezett hozzászólásait! Amiből azt szűrtem le, hogy ez a h8 plus a media center alkalmazásán kívűl másra nem használható. Így ezen információk birtokában megy vissza a feladónak (Pc Land)ez a box! Félrevezető és megtévesztő a vásárlói tájékoztató!

ALAP, GYÁRILAG TELEPÍTETT ALKALMAZÁS (YOUTUBE) NEM FUT RENDESEN?????!!!!!! NEM ELFOGADHATÓ! LEHET MUTOGATNI A GOOGLE-RA, DE EZ SZÉGYEN!

Részemről ennyit szerettem volna végezetűl mondani.....

Beast

Hozzászólás2017.12.06. 21:41

passat77 írta:...Amiből azt szűrtem le, hogy ez a h8 plus a media center alkalmazásán kívűl másra nem használható...

Jól értem, hogy csak a Media Center alkalmazás fut jól, semmilyen más Android alkalmazás, ami a Play Store-ból letölthető? Tudtommal minden jól működik, ami a Rockchip processzoron jól működik. Az, hogy „gyárilag telepített” nem jelent semmit, csak hogy bizonyos népszerű appokat beletettek a firmware-be, hogy ne kelljen telepítésükkel foglalkozni. De ettől még nem tud semmit módosítani a HiMedia a YouTube alkalmazásokon. Pontosan ugyanaz a helyzet, ami a Windows-on, ha egy adott hardveren egy alkalmazás nem fut jól, azon csak az alkalmazás fejlesztője tud segíteni. A HiMedia készülékek megvásárlásakor nem a YouTube-ért vagy mondjuk a Play Store alkalmazásért fizet a vevő, ezek ingyenes programok. Azt tudják az adott processzoron, amit a készítőjük tud. A YouTube pontosan így működik számos már hasonló hardveren, de könnyen lehet, hogy a következő frissítés után már változik a dolog, ahogy minden más programnál is. Leírtam már sokszor, de persze nem muszáj végig gondolni: a számítógép gyártója csak összerak egy hardvert bizonyos processzor köré. Az operációs rendszert legfeljebb minimálisan képes módosítani, a rendszerre elérhető programokat pedig azok kiadói fejlesztik. Ezek alapján lehet a számítógép gyártóját okolni azért, hogy valakinek az alkalmazása hogyan fut az adott készüléken, csak nincs értelme. Amiken a HiMedia tud javítani, azokon javít is folyamatosan a frissítések során. De bizonyosan sok száz ingyenes (és akár fizetős) alkalmazás is van, ami el sem indul ezen a készüléken, ahogy sok száz meg másikon nem működik jól. De értem, hogy egy Google-nál nehezebb reklamálni.

passat77

Hozzászólás2017.12.06. 21:45

HAGYJUK.......

Beast

Hozzászólás2017.12.06. 22:02

passat77 írta:HAGYJUK.......

Ok, de remélem azért, mert megértetted, hogy nem a HiMedia tudja megoldani bármely app problémáját. Lehetnek olyan hibák a rendszerben, amin ő tud változtatni, de ahogy láthatod a neten, ennél a processzornál (és még másiknál is), más gyártók készülékein is gond van a YouTube-bal.
ElőzőKövetkező

Vissza: H8 Plus specifikus kérdések