Nincs internet

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a H8 Plus-szal függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

wvicky

Nincs internet

Hozzászólás2016.12.27. 17:21

Sziasztok,
egy napig wifin tökéletesen ment a H8 Plus. Ma sem így, sem vezetékkel nem akar rajta működni a net.(minden más ok)
Kapcsolódik, látja a jelet, de ha netezni akarunk rajta , akkor azt írja "Ellenőrizd, a hálózati kapocsolatot".
(A telefonokkal lehet csatlakozni, netezni...)
Segítsetek kérlek, hogy ezzel mit lehet tenni?
Köszi szépen!
Viki

Beast

Re: Nincs internet

Hozzászólás2016.12.28. 10:48

wvicky írta:...Kapcsolódik, látja a jelet, de ha netezni akarunk rajta , akkor azt írja "Ellenőrizd, a hálózati kapocsolatot".

Tehát kap IP-címet a routeredtől? Az IP-címe az a Te belső hálózatodnak megfelelő? Mi az, hogy netezni akarunk rajta? Webböngésző? Chrome-ban semmilyen oldal nem jön be? Valami tűzfal van a hálózaton vagy a routerben beállítva? YouTube sem megy?
HiMedia.hu adminisztrátor

wvicky

Hozzászólás2016.12.28. 21:20

Ma megoldottuk, leírom, hátha még valaki így jár...
IP cím rendben, nincs tűzfal, de se a Chrome, se a You Tube nem nyitott meg semmit.
A dátumumot átállítottuk automatikusra és utánna minden rendbejött.

Köszi!

BAGESZ

Hozzászólás2017.09.16. 10:23

Sziasztok!

Nem rég vásároltam egy H8-at és az első üzembe helyezésnél sikersen be is állítottam a wifi-t. Amikor újra bekapcsoltam akkor már sajnos nem ment, WIFI-kapcsolati hiba miatt, valamiért nem kap IP-t. Van valamilyen megoldási javaslatotok erre?

Beast

Hozzászólás2017.09.16. 22:12

BAGESZ írta:Amikor újra bekapcsoltam akkor már sajnos nem ment, WIFI-kapcsolati hiba miatt...

A legújabb firmware van rajta? Etherneten nincs gond? Ellenőrizd újra a wifi-beállításait! Ha egyszer már ment, akkor mennie kell később is. Router restart?
HiMedia.hu adminisztrátor

Vissza: H8 Plus specifikus kérdések