Akadás a H8-on

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a H8 Plus-szal függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

macskafan

Akadás a H8-on

Hozzászólás2017.01.31. 19:39

Üdvözlök mindenkit!

Új tulaj vagyok. Minden működik, mindent lejátszik.
A gond a következő: időnként akad egyet, zenelejátszásnál is, és filmnél is. Tökmindegy miről olvas(pen,sd,vinyó), tökmindegy mit (mp3,flac,avi,h264-65,a 24 bites flac is működik). Netes rádiónál talán nincs ez a probléma, nem tűnt fel. Egyebet nem használok. Ez kiküszöbölhető valahogy(mármint az akadás)?
Hasonló a tünet, mint a monitor ki-be kapcsolásnál, de rövidebb. Ráadásul nem mindig jelentkezik.

Köszönettel: Balázs

Beast

Re: Akadás a H8-on

Hozzászólás2017.02.01. 14:07

Azt gondolom, valami fut a háttérben esetleg, vagy ha hálózaton játszol le, akkor a hálózatban van valami fennakadás. De nem írod, milyen alkalmazással van gondod... Érdemes egy takarítást futtatni a problémás alkalmazás indítása előtt.
HiMedia.hu adminisztrátor

macskafan

Hozzászólás2017.02.01. 14:22

Beast írta:Azt gondolom, valami fut a háttérben esetleg, vagy ha hálózaton játszol le, akkor a hálózatban van valami fennakadás. De nem írod, milyen alkalmazással van gondod... Érdemes egy takarítást futtatni a problémás alkalmazás indítása előtt.

Kedves Beast!

Hálózat nincs, leírtam miről futnak a dolgok. Minden progival nyekkent.

Megoldódni látszik a probléma, ugyanis kb. 1 órája nem nyekkent.
A megoldás: leszedtem a gyári kodi-t és feltettem a legújabbat tegnap este, úgy tűnik zenéhez jó a kodi.
Este néztem egy 10 gigás h264-et, ami a kodin nyúlott, a másik lejátszón szépen futott, ez biztos valami beállításbeli probléma.

A készülékre nem telepítettem szinte semmit, inkább leszedtem róla.Firmwere a legújabb fut.Lan-al megy.
Mi az a takarítás?? Az a task-os valami?

Még mindig nem nyekkeg, tehát nem kell kidobnom :D

Üdv.:
Balázs

Beast

Hozzászólás2017.02.01. 15:01

macskafan írta:...Mi az a takarítás??...

A főképernyőn balra lent az ecset ikon. Felszabadítja a feleslegesen foglalt memóriát, kilövi a háttérben még mindig futó appokat (mert az Android hajalmos nem kiléptetni őket).

csiszig

Hozzászólás2017.07.14. 20:31

Üdvözlet!

Nekem is az a problémám, hogy szinte az összes divX akad és/vagy kifagy. Mit tehetnék?
A fenti lehetőségeket mind próbáltam, hasztalan.
Usb-n keresztül menne Kodival, de a media player is ugyanúgy akad.
Köszönöm

Beast

Hozzászólás2017.07.15. 10:40

csiszig írta:...szinte az összes divX akad és/vagy kifagy...

Valami ott nincs rendben, főleg ha azt mondod, hogy lefagy. Vagy a forrás olvasásával van gond (másik USB háttértárról kipróbálnám), vagy a rendszerrel (ebben az esetben gyári állapot visszaállítása, esetleg firmware újratelepítése).

csiszig

Hozzászólás2017.07.15. 12:39

Kedves Beast!
Köszönöm a gyors reakciót. Most megy a HD Tune, hogy a vinyó e a hibás. Gyári vissza már volt, új firmware tegnap óta van, de nem oldotta meg a gondot.

Vissza: H8 Plus specifikus kérdések