Lejátszás

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a Q5 Pro-val függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

kiki77

Lejátszás

Hozzászólás2017.02.11. 15:11

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

Azért választottam ezt a terméket, mivel a tv beépített lejátszója egy-két filmet illetve meccset nem úgy kezelt ahogy kéne, pl: hangformátum, videokódolás stb... lehet hogy velem van a gond és nem tudom rendesen beállítani, de Q5 még ennyire sem ismeri fel a formátumokat: AC3 hangot egyáltalán nem, illetve főleg meccseknél pl: video ts és mpg-nél furán kezeli a videót, hol belassul, máshol meg felgyorsul a sportolók mozgása....
Külső merevlemezt kötöttem össze usb-vel a q5-el majd azt hdmi-vel a tv-hez.
Kérlek segítsetek, mit kell tennem, vagy mit kell beállítani!

Beast

Re: Lejátszás

Hozzászólás2017.02.11. 16:54

kiki77 írta:...Q5 még ennyire sem ismeri fel a formátumokat...

A Q5 Pro semmilyen formátumot nem ismer fel, ahogy egyetlen számítógép sem. Telepíthetsz és futtathatsz médialejátszó alkalmazásokat (a Media Center és a KODI már előre telepítve is van). Folytassuk az általad használt alkalmazás topikjában, egy topikban csak egy adott problémát felvetve! Ezt a topikot törlöm, mert nincs a címben a probléma, és semmi köze a gondodhoz annak, hogy Q5 Pro vagy Q10 Pro, vagy éppen H8 Plus a modell.
HiMedia.hu adminisztrátor

Vissza: Q5 Pro specifikus kérdések