Q5Pro zavaró trillázó hang mitől van

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a Q5 Pro-val függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

nnmuveka

Q5Pro zavaró trillázó hang mitől van

Hozzászólás2021.02.17. 18:42

Segítséget szeretnék kérni a következő problémával kapcsolatban.

Az elmúlt kb. 1 évben a készülék a bekapcsolás után véletlenszerűen és többször időben eltolódva erős trillázó hangot ad. Olyan , mintha valamilyen figyelmeztetés vagy esetleg frissítés történne. Én semmit nem látok csak a hangot hallom. Kb. 30-40 perc után már nincsenek ezek a hangok. Már minden leheteséges hangbeállítást kikapcsoltam és már szinte minden aplikációt letöröltem, de még mindig előjönnek ezek a hangok.

Mi lehet ez? Előre is köszönöm a választ.

kovacspro

Re: Q5Pro zavaró trillázó hang mitől van

Hozzászólás2021.02.27. 23:09

nnmuveka írta:Segítséget szeretnék kérni a következő problémával kapcsolatban.

Az elmúlt kb. 1 évben a készülék a bekapcsolás után véletlenszerűen és többször időben eltolódva erős trillázó hangot ad. Olyan , mintha valamilyen figyelmeztetés vagy esetleg frissítés történne. Én semmit nem látok csak a hangot hallom. Kb. 30-40 perc után már nincsenek ezek a hangok. Már minden leheteséges hangbeállítást kikapcsoltam és már szinte minden aplikációt letöröltem, de még mindig előjönnek ezek a hangok.

Mi lehet ez? Előre is köszönöm a választ.

Nyomj egy gyári visszaállítást. Ha ez sem oldja meg, akkor próbáld meg 'újratelepíteni'. Ugyanaz a metódus, mint a frissítéskor.

Beast

Re: Q5Pro zavaró trillázó hang mitől van

Hozzászólás2021.02.28. 17:51

nnmuveka írta:...Mi lehet ez? Előre is köszönöm a választ.

A legújabb firmware van telepítve? Korábban már mások is írtak ilyet (nem tudom már, melyik topikban), a háttérben futó rendszeralkalmazás csinálta, talán push üzenetek voltak.
HiMedia.hu adminisztrátor

Vissza: Q5 Pro specifikus kérdések