Android torrent saját merevlemezre

• Szerző
  • Üzenet

Gloryka

Android torrent saját merevlemezre

Hozzászólás2016.08.25. 10:20

Frissen vásárolt Q10 Pro készülékemre µTorrent appot töltöttem, hátha tudok rajta torrentezni. Tökéletesen működik, de sem a saját, sem a külső merevlemezt nem ajánlja fel mentési helyként, csak a saját kis flash memoriáját. Ezek Windows nfts-re formázottak. Van-e más app, ami felismeri, vagy a merevlemezt formázzam másra? Egyáltalán hogy lehet torrentezni ezzel a készülékkel, más számítógépet kihagyva? Köszönöm a segítséget!

Beast

Re: Android torrent saját merevlemezre

Hozzászólás2016.08.25. 10:48

Bizonyosan ki tudod tallózni a saját lemezét és az USB-s lemezeket is. A rendszerben az mnt mappában vannak a csatolt meghajtók...
HiMedia.hu adminisztrátor

Gloryka

Hozzászólás2016.08.25. 12:17

Természetesen a saját rendszerében megtaláltam, másoltam is rá gond nélkül, csak a µTorrent nem ajánlja fel mentési helyként.
A saját operációs rendszer OK, csak torrentet nem tudok közvetlenül letölteni rá. Ez azért baj mert a flash memória túl kicsi, Így nem tudok rá elindítani nagyobb méretű letöltést.

Beast

Hozzászólás2016.08.25. 12:44

Nem ismerem ezt a programot, de azt gondoltam, hogy kitallózható bármilyen meghajtó. Persze, világos, hogy a flash-be nem lehet torrentezni. Keress egy másik klienst, ami enged kiválasztani bármit! De hátha, van másnak erre már kész megoldása.

FaragóZsolt

Hozzászólás2016.08.25. 15:44

tT torrent

Colossus

Adminisztrátor

Hozzászólás2016.08.25. 16:40

Csak azok az androidos alkalmazások tudnak külső tárhelyre írni, amelyeknél ezt fel is tüntetik a leírásban. Mint például az előttem említett tTorrent Lite és a zetaTorrent nevű alkalmazás, amely az Android 5.0-ás rendszerétől már támogatja a külső háttértárakra történő írást.

tabanyil

Hozzászólás2016.11.18. 09:32

Üdv!
Még új vagyok itt és nekem új az android is mint alkalmazás.
Szenvedek vele pár napja.
tTorrentet letöltöttem, úgy tűnik működik is.
Hogyan tudom a letöltött törrentet törölni? (vagy szüneteltetni?)
Egyelóre csak a távirányitó és egy egér áll rendelkezésemre.
Kellene egy billentyű is?
A választ előre is köszönöm!

tabanyil

Hozzászólás2016.11.18. 10:32

Gloryka írta:Természetesen a saját rendszerében megtaláltam, másoltam is rá gond nélkül, csak a µTorrent nem ajánlja fel mentési helyként.
A saját operációs rendszer OK, csak torrentet nem tudok közvetlenül letölteni rá. Ez azért baj mert a flash memória túl kicsi, Így nem tudok rá elindítani nagyobb méretű letöltést.

Szia!
Sikerült megoldást találnod?
Nekem is elkél a segitség!

tabanyil

Hozzászólás2016.11.18. 10:33

Colossus írta:Csak azok az androidos alkalmazások tudnak külső tárhelyre írni, amelyeknél ezt fel is tüntetik a leírásban. Mint például az előttem említett tTorrent Lite és a zetaTorrent nevű alkalmazás, amely az Android 5.0-ás rendszerétől már támogatja a külső háttértárakra történő írást.

Felraktam a Q10 Pro ra a zeta torrentet, de csak az SD kártyára enged tölteni.
Lehet, hogy a fizetős verzió már tudja ?

Gloryka

Hozzászólás2017.05.15. 11:41

Kedves MIndenki!
Először szeretném megköszönni a sok segítséget!!
Lassan zöldágra vergődök, és már egész jól megy a torrentezés.
TTorent-et töltöttem le. Meg kell tanulni kezelni, utána mükszik a merevlemezre, vagy külső usb-re is.
Az egyedüli gond az, hogy néha gondol egyet, és a már kész és csak seedelő filmeket megint elkezdi letölteni.
Majd ma egyszer csak kitörölte az összes torrentet, így már nem tudok seedelni, és visszarakni sem tudom őket.
Eddig ez volt androidra az egyetlen használható torrent, sokat kipróbáltam.
Mindent összevetve szerintem agy médialejátszó akkor használható igazán, ha a saját interfészén torrentezek, és nem a laptopról nyomom át. Ezért vettem meg ezt a készüléket, de még mindig nincs normális szoftverháttér hozzá.
Lásd ugyanúgy, mint a popcorn készülékeknél kb. 15 évvel ezelőtt.
Arról nem is beszélve, hogy a hozzárakott feliratot csak a viszonylag "gagyibb" playarek ismerik fel, a Kodi, és a saját player sajnos nem.
Ettől függetlenül próbálkozom, igyekszem fejlődni!!
Következő

Vissza: Egyéb programok