EUROSPORT Player

• Szerző
  • Üzenet

istvan236

EUROSPORT Player

Hozzászólás2018.01.20. 00:04

A mai napon vásároltam egy HIMEDIA Q30-at, és telepítettem rá az EUROSPORT Player-t, de sajnos nem működik, mivel a következőt írja ki: eurosport player is not available in this country.

Ez azért fura, mert androidos telefonról és egy PC-ről is ugyanabban a hálózatban tökéletesen működik az alkalmazás.

Nem tudom, hogy esetleg milyen beállítás hiányzik még.

Beast

Re: EUROSPORT Player

Hozzászólás2018.01.22. 11:04

istvan236 írta:..de sajnos nem működik, mivel a következőt írja ki: eurosport player is not available in this country...

S hibaüzenet alapján Magyarországon nem használható. Az országot gondolom az IP-cím alapján azonosítja (de azért az időzónát is állítsd be megfelelően, ha nem tetted volna még meg). A telefonodon nincs semmi trükk, hogy működjön? Pl. külföldi szerveren keresztüli belépés. De kipróbálom én is, nálam mit mutat...
HiMedia.hu adminisztrátor

istvan236

Hozzászólás2018.01.22. 11:21

Eurosport player előfizető vagyok, és a telefonon nem kellett semmilyen trükkhöz folyamodni, több androidos telefonon is teszteltem, minden további nélkül lehet használni.

Az időzónát még telepítés előtt beállítottam GMT+1 -re, de sajnos a listából Budapest nem választható ki, csak egyéb más európai főváros. Gyanítom, hogy ez lehet a gond, de nem vagyok biztos benne, hiszen a telefonon működik a szolgáltatás.

Tesztelés szempontjából a működési környezet ugyanaz, mert a telefonok és a Q30 is ugyanarra a router-re csatlakozik.

Vajon a firmware fejlesztőknek valahol jelezhető, hogy Budapest (Magyarország) is bekerüljön az időzóna listába?

Beast

Hozzászólás2018.01.22. 11:59

istvan236 írta:...Gyanítom, hogy ez lehet a gond, de nem vagyok biztos benne...

Nem, ez nem lehet a gond, az időzóna attól még azonos, nem lehetséges, hogy azért mert mondjuk Berlint választod, nem működne. Főleg, hogy gyanítom, Németországban is elérhető ez az app. Inkább arra tudok gondolni, hogy mint a legtöbb ilyen TV-s alkalmazásnál, itt sem engedik, hogy saját kijelzővel nem rendelkező készüléken fusson. Csak a hibaüzenet nem ezt mondja...

Beast

Hozzászólás2018.01.22. 12:24

Megnéztem. Elég érdekes. Egyrészt 2,8 pontot kapott az alkalmazás a felhasználóktól, a magyaroktól főleg 1-est kapott. Van aki azt írja, hogy csak bekapcsolt GPS mellett működik. Ezt megnézhetnéd a telefonodon, hogy tényleg így van-e, mert ha igen, akkor érthető, hogy nem megy és nem is fog a HiMedia-kon. Nekem a Q30-on el sem indul. Illetve engedélyt kér, hogy a földrajzi helyemhez hozzáférjen, ezt megadva meg áll a logónál, és ennyi.
Azt hiszem, a program készítőinél kellene a hibát keresni...

istvan236

Hozzászólás2018.01.23. 20:22

Letiltottam a telefonomon a GPS-t, és úgy is működött az Eurosport Player. Ezután kipróbáltam azt is, hogy a Q30-on telepítettem a firefoxot, és úgy böngészőn keresztül próbáltam meg bejelentkezni. Ez már sikerült, viszont feldobta azt az űrlapot, ahol fizetni kellene, mert valószínűleg úgy érzékelte, hogy külföldön vagyok. Hát ez kissé bosszantó.

Beast

Hozzászólás2018.01.23. 21:10

istvan236 írta:...viszont feldobta azt az űrlapot, ahol fizetni kellene, mert valószínűleg úgy érzékelte, hogy külföldön vagyok. Hát ez kissé bosszantó.

Írjál kérlek a program fejlesztőinek! Ha egyszer a saját logineddel beléptél (Te, aki már fizettél), hogyan dobhatja fel azt, hogy fizetned kell megint?

Vissza: Egyéb programok