Movie Bar

• Szerző
  • Üzenet

Alex

Movie Bar

Hozzászólás2017.11.01. 19:39

Kicsit elszórakoztam a 2.0.6-os firmware-ben lévő Movie Bar-al.

A tapasztalatom alapján a médiafájl neve alapján dolgozik, ezért célszerű a fájlt az eredeti filmcímre nevezni. Azonban pontos elnevezés alapján sem 100%-os a találat és csak angol leírást tölt be. Szerencsére a borítónak felhasználja a film könyvtárában meglévő cover.jpg-t, ami nálam a magyar borítók. Így a Movie Bar-ban minden filmnél van borítóm, és részben angol leírás.

Jó lenne, ha a film könyvtárában meglévő xml fájlból a magyar leírást is fel tudná használni, és akkor lenne egy egyszerű 100%-os jukebox. Meg lehetne ezt oldani?

Beast

Re: Movie Bar

Hozzászólás2017.11.02. 01:04

Alex írta:Kicsit elszórakoztam a 2.0.6-os firmware-ben lévő Movie Bar-al...

Korábbi firmware-ekben is volt már, most csak kb. a sebessége lett jobb. Természetesen a fájlnév alapján keres. Magyar leírásokat is letölt, de még nem látom, mikor hajlandó azt lehozni. Egyébként használhatatlan jelenlegi állapotában még, sajnos. Nem lehet módosítani a találatokat, nem lehet az azonos kifejezések közül választani, és általában teljesen hülyeségeket talál a filmek kb. 50%-hoz. Ugyanerről a TheMoviedb.org oldalról a Dune HD, a Popcorn Hour és a Mede8er is gyakorlatilag tökéletesen megtalál mindent, ami van magyarul, azt magyarul.
HiMedia.hu adminisztrátor

stemplar

Hozzászólás2017.11.29. 14:52

Beast írta:
Alex írta:Kicsit elszórakoztam a 2.0.6-os firmware-ben lévő Movie Bar-al...

Korábbi firmware-ekben is volt már, most csak kb. a sebessége lett jobb. Természetesen a fájlnév alapján keres. Magyar leírásokat is letölt, de még nem látom, mikor hajlandó azt lehozni. Egyébként használhatatlan jelenlegi állapotában még, sajnos. Nem lehet módosítani a találatokat, nem lehet az azonos kifejezések közül választani, és általában teljesen hülyeségeket talál a filmek kb. 50%-hoz. Ugyanerről a TheMoviedb.org oldalról a Dune HD, a Popcorn Hour és a Mede8er is gyakorlatilag tökéletesen megtalál mindent, ami van magyarul, azt magyarul.

--------------------------
pedig kár érte , nagyon használható lenne , én a Kodit pl. nem kedvelem ,,
Yamaha rx-v781(7.1) Samsung 65MU7052,Optoma HD26 100". Himedia Q10 PRO (7. 2.0.7 BD) .

Beast

Hozzászólás2017.11.29. 15:54

stemplar írta:...pedig kár érte , nagyon használható lenne , én a Kodit pl. nem kedvelem ,,

Miért mondod, hogy „kár érte”? Most fejlesztik, minden frissítéssel javul. Még nincs kész.
HiMedia.hu adminisztrátor

Vissza: Egyéb programok