HiControl

• Szerző
  • Üzenet

MorzsaProf

Re: HiControl

Hozzászólás2016.12.17. 17:05

A helyzet az, hogy nem a HiMedia 7-s verziójával van a baj, hanem a kliens program nem működik a telefon 6-s androidjával. 5-s android telefonnal és 7-s HiMediával minden rendben van.
A kérdésem az lenne, hogy várható-e hogy a HiControlt javítani fogják?

Előre is köszönöm a segítségedet.

Beast

Hozzászólás2016.12.18. 16:38

MorzsaProf írta:...A kérdésem az lenne, hogy várható-e hogy a HiControlt javítani fogják?

Mármint fejleszteni, hogy Android 6-on is jól működjön? Gondolom igen, megkérdezem.
HiMedia.hu adminisztrátor

Alex

Hozzászólás2016.12.18. 17:44

Tabletemen 6-os android van, és müködik rajta a Hicontrol.

bigpeti

Hi Controll

Hozzászólás2017.04.29. 19:01

Honnan tudom letölteni az aplikációt. Rendszer összeomlásom volt. Elveszett minden.

Beast

Re: Hi Controll

Hozzászólás2017.04.29. 19:53

bigpeti írta:Honnan tudom letölteni az aplikációt?

A Terméktámogatás oldal cikkeiben van minden ilyesmi, ami mobilra telepíthető, és nem Play Store-os app. Illetve igyekszünk, hogy minél több ott legyen.

jamo59

Hozzászólás2017.05.06. 10:28

Szervusztok!
http://himedia.hu/?oldal=cikk&id=5 hicontrol nevű, himediav200 apk.
Letöltöttem ezt az alkalmazást. Legnagyobb sajnálatomra nem működik. Pontosítanék, van egy huawei mate 8-am amin 7-es android van. Ezen megtalálja az ip-t de nem indul el azaz kiugrik az alkalmazásból.
Van egy xiaomi mi mix-em ami 6-os androidot futtat, ezen elindul hangja is van de kép nincs!
Van egy samu note 2-öm 4.4-es androidal na ezzel hibátlanul működik az alkalmazás.
Biztosan találkoztatok már a hibával. Szeretnék kérni egy megoldást tőletek! Köszönöm szépen!

Beast

Hozzászólás2017.05.07. 14:08

jamo59 írta:Biztosan találkoztatok már a hibával. Szeretnék kérni egy megoldást tőletek! Köszönöm szépen!

Milyen firmware-ről van szó? Mert EBBEN van a HiControl-lal kapcsolatos javítás, de egyébként én is úgy tudom, hogy csak Android 4-en működik minden eszközön.

jamo59

Hozzászólás2017.05.08. 02:49

Köszönöm, hogy válaszoltál!
A 04.12-i legújabb 7-est raktam fel. 5.1-től a leírtak szerint két lépésben telepítve. A rom innen a fórumon megadott linkről letöltve és telepítve a hátsó gomb benyomós módszerrel végig várva míg újra indul a készülék. (16 Gb-os hivatalos forgalmazónál vásárol készülék.)
A leírtakhoz még sajnos kell kiegészítést tennem!
Azóta többször lefagyott! Kikapcsolom a Himedia logónál lefagy és nem indul újra, és csak az újratelepítés segít! Van mikor nem indulnak el alkalmazások pl. play, chrome. Igaz én szeretném kihasználni az android adta lehetőségeket, így egy két programot telepítettem a play-ról.(totalc, neutront, foobart stb.)
Próbáltam a leírt módszer szerint visszaálni 5.1-re de nálam minden esetben megborul a android bábu! Sajnos valamiért nem fut végig a csík! Itt kéne segítség! Működik mindenkinek a visszaállás? (Kéne előtte egy gyári visszaállítás? Nem hinném, működni kéne.)
A hicontrol szintén az általad megadott linkről letöltve és telepítve. A régi note2-men 4.4-es android, hibátlanul megy. A mi mix-emen 6-os androidos elindul de fekete a képernyő. A mate8-on 7-es, el sem indul az alkalmazás. Van másik alkalmazás ami ilyen, és működik újabb androidon?
Custom romot kipróbáltam a play-töl kezdve több minden meg áll lefagy, és kapok egy rakat hibaüzenetet! Én azonnal visszaálltam a hivatalos romra, itt is van elég gond nem kéne tetézni!
Olvastam páran visszaálltak 5.1-re. Javítana a gondjaimon? A legjobbnak tartott 1.0.9-re. De hogyan ha nem működik a downgrade? (Létezhet új hardwer-el megjelenő készülék?)
Tudsz e hamarosan megjelenő javítot 7-es firmware-ről? Nehezen tudnék hónapokat várni.
Mikor működik elégedett vagyok vele. Nagyon szép képe van. Jó hangja.

Beast

Hozzászólás2017.05.08. 15:51

jamo59 írta:...Tudsz e hamarosan megjelenő javított 7-es firmware-ről?

Biztos lesz pár héten belül frissítés, de mivel nem a firmware tulajdonsága az, hogy lefagy Nálad ez-az, ilyen szempontból nem lesz javítás. Azt akarom mondani, hogy nem oldhatja meg a gondjaidat egy frissítés, mert nem a mostaninak a hibája miatt van problémád. Tehát azt kellene megoldani előbb, ami most nem úgy működik, ahogy kellene, ahogy pl. nálunk működik. Más is jelzett már lefagyást frissítés után, de mi nem tudtuk még ezt reprodukálni sosem, pedig használjuk a legújabb 7-es és 5-ös Android verziókat is. Valami bizonyosan nem jól sikerült telepítéskor, ha lefagyás is van, bár a logónál előfordul, hogy több percet kell várni, nem fagy le akkor, csak rendet tesz magában...
Bizonyosan lesz újabb HiControl, amint tudunk róla, megosztjuk.
Ha egy ROM nem települ (megfekszik az Android logó), akkor megpróbálnám másik pendrive-ról, más fájlrendszerrel esetleg, illetve újra letöltve és másolva. A linkjeinken találhatóakat használjuk mi is, tehát azokkal nem lehet gond.

jamo59

Hozzászólás2017.05.08. 18:49

Beast írta:
jamo59 írta:...Tudsz e hamarosan megjelenő javított 7-es firmware-ről?

Biztos lesz pár héten belül frissítés, de mivel....

Úgy döntöttem nem viszem vissza a boltba 3napon belül.
Így lesz időm végére járni mindennek. Két barátomnak is van ők dicsérték, nem panaszkodtak. Ezért is vettem. Ők viszont nem telepítenek rá semmit, filmnézésre használják. Na én kihasználnám az android nyújtotta lehetőségeket.
Sajnos nem egyedi az én problémám, itt is és a mobilarénán is több ilyen visszajelzést olvastam. Gondolom te is átjársz a "szomszédba" olvashattad. Mondjuk nálam drasztikusabban jelentkezik. De én nem biztos, hogy átlag felhasználó vagyok.
Hogy mitől fagy előbb utóbb ki fog derülni. (Türelem játék, mi mivel akad össze.) Javasolták a visszalépést az eddigi legstabilabb 1.0.9-re. Kipróbálom a pendrive cserét, azért nem gondoltam rá mert a "sima" telepítésnél semmi gondom vele. Fat32 az ajánlott ezért nem gondoltam szintén rá. Sőt javasolták, hogy úgy is próbáljam meg, hogy álljak vissza egy régebbi 7-esre és onnan próbáljak meg downgrade-elni.
Köszönöm a segítséget jelezni fogom mire jutottam.
ElőzőKövetkező

Vissza: HiMediaShare