Android 7.0 a Pro modellekre

• Szerző
  • Üzenet

MorzsaProf

Re: Android 7.0 a Pro modellekre

Hozzászólás2016.12.19. 16:13

"Tedd vissza az 5.1-es Androidot! Én nem láttam még a 7-es alatt ilyet, nem vagyok biztos benne, hogy csak azon van. De érdekelne, ha kipróbálnád."

Visszaraktam, (kb 4napja), és azóta nem jött elő ez a probléma.

theseb

Hozzászólás2016.12.22. 13:17

Beast írta:Semmi más asztali készüléken se igen van Android 7, erre kijött (egy azóta már visszavont, tehát nevezhetjük így már bétának). [b]

Jól értem a 2.0-ás fw visszahívásra került, mert még reszelni kell rajta?
Ez a mostani 1.0.9-es 5,1-re épülő fw eléggé összezavart. Egyrészt mire lehet számítani, mégis lesznek még 5,1-esre épülő verziók, vagy ez egy köztes frissítés addig, amíg a nougat jobban működik? Egyáltalán a nougat-nak akkor lesz további fejlesztése?

Beast

Hozzászólás2016.12.23. 14:48

theseb írta:...Egyáltalán a nougat-nak akkor lesz további fejlesztése?

Nem értem a kérdést, épp azért nem hivatalos most, mert még fejlesztenek rajta. Amint megfelelően stabil lesz, már csak azt fejlesztik tovább. A 4K-s Netflix miatt is kell a 7-es Android. Továbbra is elérhető a fórumposztunkból, tudtommal. Csak a gyártói oldalról került le. Biztos van még mit javítani rajta a visszajelzések alapján, bár van ahol kb. semmi gond vele. De tény, hogy sok előnye sincs még.
HiMedia.hu adminisztrátor

ginbo

Hozzászólás2016.12.23. 21:57

Beast írta:
lehgabi írta:Mikkora várható egy olyan Nougat firmware ami segít a wifi nem csatlakozáson, a HDD dupla megjelenítésen, az időzóna beállításon, azon, hogy a youtube, netflix nincs 4k-n...

Nem tudom, főleg hogy a wifi probléma nálunk semmilyen elérhető routerel nem jön elő, így gondolom nem könnyű javítani. De egyáltalán nem értelek. Minden hibátlan szerintem Nálad is az Android 5.1-en. Semmi más asztali készüléken se igen van Android 7, erre kijött (egy azóta már visszavont, tehát nevezhetjük így már bétának). Ha nem jól működik, nem használod, visszarakod az 5.1-et, és semmivel nem vagy hátrébb. Milyen szerviz, meg hogy jön ide egy nem is Androidos Dune? Mi nem működik Neked korrektül az 5.1-en? Korrektül működik minden a Dune-ön, csak épp az Android nem, mert az nincs. Meg Youtube 4K. Meg Netflix (semmilyen). Itt meg azzal van bajod csak, abból is csak a legújabb verzióval, amire senki nem kényszerít, hogy használd. Tényleg, mi az a nagy probléma?
A YouTube 4K nem függ össze a HiMedia-val (5.1 alatt egyébként azt olvasom, hogy megoldható két ingyenes appal), a Netflix attól függ, mikor kapja meg a jóváhagyást (ahhoz kell az Android 7), de senki nem ígérte, amikor megvetted, hogy 2016 decemberében 4K-s Netflixet nézhetsz rajta. Kérlek, mutasd meg, mit kellett volna venned ezért a pénzért, ahol van Nougat, YouTube 4K, Netflix 4K meg nem kell az életben kb. egyszer manuálisan beállítani az időzónát?

Üdv, ez egy kicsit durva válasznak tűnt, hogy miért vár valaki 4k youtobeot meg netflix 4k-t egy 4k media playertől! Meg hogy nem igérte senki, hát persze tényleg nem ígérte, de sajnos elhallgatni is sikerült, még ahol tesztelték sem térnek ki ennek hiányára véletlenül sem.
Na de lépjünk tovább inkább, hogy más is használhassa, mi is az a két alkalmazás amivel 4k ban működik a youtube?

Köszönöm

Beast

Hozzászólás2016.12.23. 23:31

ginbo írta:...Üdv, ez egy kicsit durva válasznak tűnt, hogy miért vár valaki 4k youtobeot meg netflix 4k-t egy 4k media playertől!...

Kicsit elmélyedsz a dolgokban, és nem fog durva válasznak tűnni. Ez nem egy 4K médialejátszó, hanem egy Androidos számítógép. A Google-ön múlik, hogy milyen Androidos eszközökön engedélyezi a 4K-s lejátszást a YouTube appjával. Zárt cuccokon (mint egy Androidos TV) általában megy a YouTube és a Netflix is 4K-ban, de tudtommal csak az Android 7 hoz olyan biztonsági megoldásokat, amit ezek a szolgáltatók elfogadnak, így csak Android 7 alatt lehet várni, hogy 4K-ban is menjen a YouTube. Te tudsz olyan Androidos boxról (amit nem a Google gyárt), amin 4K-ban indulnak el a YouTube videók? Mert ha nem, akkor ne várd el, hogy itt működik, főleg Android 5.1 alatt! Nem a HiMedia-n múlik.
Kipróbáltam a külföldi fórumon ajánlott OGYoutube és microG for OGYoutube alkalmazásokat, de nekem telepítésük után is csak 1440p volt a legjobb választható YouTube felbontás.
HiMedia.hu adminisztrátor
Előző

Vissza: Android OS, Google Play Store