gogle play bejelentkezés

• Szerző
  • Üzenet

Zolimedve

gogle play bejelentkezés

Hozzászólás2016.07.23. 16:25

sziasztok q10 pro-t probálom beállitani , de a google chrome illetve a play áruháznál nem engdi beirnom a bejelenkezési adatokkat, hosszas gondolkodás után : hiba történt a google szervereivel való kommunikáció során
Próbálja újra később.
probálltam gyári adatok visszaállitásával , de ezzel csak azt értem ell , hogy eltüntek bizonyos alkalmazások :mint chrome ,kodi, youtube , és mivel nem tudok bejelenkezni a play áruházba ezért ezeket nem is tudom visszatelepiteni .
Mi lesz a megoldás kérlek segítsetek

Alex

Re: gogle play bejelentkezés

Hozzászólás2016.07.24. 11:39

Zolimedve írta:sziasztok q10 pro-t probálom beállitani , de a google chrome illetve a play áruháznál nem engdi beirnom a bejelenkezési adatokkat, hosszas gondolkodás után : hiba történt a google szervereivel való kommunikáció során
Próbálja újra később.
probálltam gyári adatok visszaállitásával , de ezzel csak azt értem ell , hogy eltüntek bizonyos alkalmazások :mint chrome ,kodi, youtube , és mivel nem tudok bejelenkezni a play áruházba ezért ezeket nem is tudom visszatelepiteni .
Mi lesz a megoldás kérlek segítsetek

Érdemes újra telepíteni a firmwaret.

Beast

Hozzászólás2016.07.25. 10:24

Zolimedve írta:sziasztok q10 pro-t probálom beállitani , de a google chrome illetve a play áruháznál nem engdi beirnom a bejelenkezési adatokkat, hosszas gondolkodás után : hiba történt a google szervereivel való kommunikáció során...

Kikapcsoltad a beállításoknál, hogy csak wifin lehessen frissíteni (ha ethernetet használsz)? Illetve van ilyen, hogy a Google Play sotre tényleg nem működik, esetleg csak restart után.
HiMedia.hu adminisztrátor

Zolimedve

googleplay bejelentkezés probléma

Hozzászólás2016.07.27. 19:46

A probléma még mindig fent áll .
A helyzet a következő . A q10 kiprobállását követöen, wifin ment youtube chrome kodi ok, de a play áruházban illetve a google fiók hozzáadása nem sikerült , a settings, More,Biztonsági mentés és visszaállitásnál a gyári adatok visszaállitását nyomtam , melynek következményeképpen eltüntek a feltelepítet apkok , mint youtube , kodi , chrome , a play áruház fent van ugyan de nem lehet bejelentkezni még mindig , hiba történt a google szervereivel való kommunikáció során , net az van mer az előbb a hirdetésbeállitásoknál mikor rányomtam akkor beadta a chrome böngészöt ahol tudtam is keresni !
Legelső alkalommal mikor bekapcsoltam akkor frisitette a firmware-t , és azóta is az van rajta .
Hogyan tudom alaphelyzetbe állítani a gépet illetve miért nem tudok belépni ?ú
Kodihoz töltöttem le egy apkot azt pen drivról felmásoltam az akkor már van .de a személyes beállitásoknál mikor fiókot akkarok hozzáadni ott is a szerverrel való hiba kommunikációt adja !
Lehet ,hogy a q10 ell van valami gond ?
Kérlek segítsetek picit szájbarágossan mert nem vagyok gép guru

Beast

Re: googleplay bejelentkezés probléma

Hozzászólás2016.07.27. 21:41

Zolimedve írta:A probléma még mindig fent áll..

Nem tudom, miért nem tudsz belépni, de az sem lehet, hogy eltűnnek a firmware-ben is benne lévő alap alkalmazások. Nem írod, milyen firmware van fent, és hogy telepítetted. De ENNEK kellene lennie, hogy legyen értelme beszélgetnünk a megoldásról. Én feltenném manuálisan, az I. módszer szerint, hogy minden alaphelyzetbe álljon. Utána, ha nem működik a Google fiók létrehozása vagy a Play Store, akkor megnézném a routeremet, nincs-e valami tűzfal beállítva, ami blokkolja ezt. Ha nincs, akkor a Google DNS-szervereinek címét állítanám be a routeren vagy legalább a Q10 Pro-n.
(Egyébként a problémád nem következhet a Q10 Pro hardveréből, így nem jó helyre írtad, áthelyeztem már ide egyszer, kérlek ne megint a régi helyre írj! Egyáltalán láttad az itteni válaszomat fentebb?)

Zolimedve

Hozzászólás2016.07.28. 10:05

07.07-es firmware van rajta , laptopomon keresztül leszedtem a chrome apk-ot és pen drivról feltelepitettem , az müködik van netem !
De bárhol akarok bejelentkezni szinkronizálni nem engedi , a play áruháznál is ugyanaz a hibaüzenet nem tud komunikálni a szerverrel .
A firmwrae manuális telepitésével probálkoztam , csak én nem zipbe másoltam a pen driv-ra hanem a kitömöritett változatott , lehet , hogy akkor nem rakta újra ?

Beast

Hozzászólás2016.07.28. 11:23

Zolimedve írta:...csak én nem zipbe másoltam a pen driv-ra hanem a kitömöritett változatott , lehet , hogy akkor nem rakta újra ?

Természetesen nem rakta újra, mert ZIP fájlt keres, ahogy a leírásunkban van. Ne telepítgess appokat egyesével, az csak tűzoltás, inkább a hibát oldjuk meg!

Vissza: Android OS, Google Play Store