DSD (.dsf) SACD lejátszás

• Szerző
  • Üzenet

sinci

DSD (.dsf) SACD lejátszás

Hozzászólás2019.01.22. 09:04

Üdv, tudom már van hasonló topik, de elég régi, gondoltam indítok egy újat, hátha hamarabb lesz válasz! Ha mégsem, majd az Admin törli.
Kérdésem az lenne, hogy Q5 Pron milyen appal lehet lejátszani a DSD fájlokat?
Ajánlották a Hybimusic appot, de valamiért az nem szimpi, kezdve azzal, hogy ha bekapcsolom a Himediat, auto elindul az utolsó játszott szám. Már mindent állítgattam rajta, auto start, default beállítások, cash ürítés, ikonon option, és az auto start kikapcsolva stb...de akkor is elindul, így ez helyett szeretnék valami másik appot. Gondolom az elmúlt 2 évben csak fejlesztettek valami mást is a Hybimusicon kívül.
Köszönöm előre is a segítséget!
Üdv.

Beast

Re: DSD (.dsf) SACD lejátszás

Hozzászólás2019.01.22. 11:01

sinci írta:Üdv, tudom már van hasonló topik, de elég régi, gondoltam indítok egy újat, hátha hamarabb lesz válasz!...

Én nem látok ilyet, de ha lenne, ne indíts másikat ugyanabban a tárgyban, nem segít semmiben csak árt a fórum átláthatóságának!
A Q5 Pro-n pont olyan appal lehet lejátszani DSD fájlokat, mint bármely andoridos eszközön. Amit én ismerek az pl. A PowerAmp vagy az USB Audio Player. De keress rá a Play Store-ban a DSD kifejezésre, és sok más appot is találsz!
HiMedia.hu adminisztrátor

sinci

Re: DSD (.dsf) SACD lejátszás

Hozzászólás2019.01.22. 16:08

Ok, köszi a segítséget.! Üdv. :)

Vissza: Egyéb médialejátszó, zenelejátszó appok