Tidal probléma

• Szerző
  • Üzenet

ruben70

Tidal probléma

Hozzászólás2018.02.18. 11:07

Az lenne a kérdésem, hogy a Q10 Pro-n miért nem fut normálisan a Tidal? Telefonon, PC-n, más Himedia eszközön semmi probléma, csak ezen nem akar rendesen megjelenni.

Beast

Re: Tidal probléma

Hozzászólás2018.02.18. 14:39

ruben70 írta:...csak ezen nem akar rendesen megjelenni.

Nem tudom, mit jelent a „nem akar rendesen működni”, de mint minden androidos alkalmazásnál, érdemes jelezni a fejlesztőknek, hogy egy adott rendszeren, adott processzoron milyen hibát tapasztalsz. De leírhatnád nálunk is, mit tapasztalsz, hátha valaki hozzá tud szólni...
HiMedia.hu adminisztrátor

ruben70

Hozzászólás2018.02.18. 19:37

Beast írta:
ruben70 írta:...csak ezen nem akar rendesen megjelenni.

Nem tudom, mit jelent a „nem akar rendesen működni”, de mint minden androidos alkalmazásnál, érdemes jelezni a fejlesztőknek, hogy egy adott rendszeren, adott processzoron milyen hibát tapasztalsz. De leírhatnád nálunk is, mit tapasztalsz, hátha valaki hozzá tud szólni...

Úgy értettem, hogy indításnál fekete képernyő fogad ellentétben azzal ahogy ki kellene néznie (albumok, előadók Stb.). Csak az a furcsa, hogy a fiamnak szintén himedia eszköze van (Most nem tudom melyik típus, de megkérdezem ha kell) és nála rendesen megy ugyanúgy néz ki és működik mint nekem Windows alatt.

Beast

Hozzászólás2018.02.18. 21:30

ruben70 írta:...a fiamnak szintén himedia eszköze van (Most nem tudom melyik típus, de megkérdezem ha kell) és nála rendesen megy ugyanúgy néz ki és működik mint nekem Windows alatt.

Akkor a firmware régi esetleg nálad? Vagy telepítsd újra az appot, más ötletem nincs (azon kívül, hogy kérdezd meg a fejlesztőket).

ruben70

Hozzászólás2018.02.18. 23:35

Beast írta:
ruben70 írta:...a fiamnak szintén himedia eszköze van (Most nem tudom melyik típus, de megkérdezem ha kell) és nála rendesen megy ugyanúgy néz ki és működik mint nekem Windows alatt.

Akkor a firmware régi esetleg nálad? Vagy telepítsd újra az appot, más ötletem nincs (azon kívül, hogy kérdezd meg a fejlesztőket).

Most vettem a készüléket 7.0 van rajta. Az újratelepítésen már túl vagyok. Mint írtam máshol működik ugyanaz a verzió csak ezen az eszhözön nem. Ezért nem hinném hogy az app lenne a hibás. Másnak nem volt még gondja vele?

Beast

Hozzászólás2018.02.19. 10:33

ruben70 írta:Most vettem a készüléket 7.0 van rajta...

Na de hát legalább 6 darab 7-es androdios firmware van. A 2.0.7-ezt használod, ugye? Az bizonyos, hogy nem a készülék hibás úg, hogy minden rendben, de a Tidal app nem működik. Tehát a rendszerszoftverben vagy az app telepítésében gondolom továbbra is az eltérést. De mindjárt kipróbálom, már ha előfizetés nélkül is be lehet lépni...

ruben70

Hozzászólás2018.02.19. 17:43

Beast írta:
ruben70 írta:Most vettem a készüléket 7.0 van rajta...

Na de hát legalább 6 darab 7-es androdios firmware van. A 2.0.7-ezt használod, ugye? Az bizonyos, hogy nem a készülék hibás úg, hogy minden rendben, de a Tidal app nem működik. Tehát a rendszerszoftverben vagy az app telepítésében gondolom továbbra is az eltérést. De mindjárt kipróbálom, már ha előfizetés nélkül is be lehet lépni...

2.0.6 van rajta. Amikor frissîteni akarom azt írja hogy ez a legújabb verzió

Beast

Hozzászólás2018.02.19. 22:02

ruben70 írta:...2.0.6 van rajta. Amikor frissîteni akarom azt írja hogy ez a legújabb verzió

Mármint online nincs elérhető újabb firmware. De nem úgy szoktuk frissíteni, mivel vagy nem, vagy nagyon sokára kerül fel a HiMedia szerverére az aktuális firmware. EZT a topikot kövesd rendszeresen!

ruben70

Hozzászólás2018.02.19. 22:16

Beast írta:
ruben70 írta:...2.0.6 van rajta. Amikor frissîteni akarom azt írja hogy ez a legújabb verzió

Mármint online nincs elérhető újabb firmware. De nem úgy szoktuk frissíteni, mivel vagy nem, vagy nagyon sokára kerül fel a HiMedia szerverére az aktuális firmware. EZT a topikot kövesd rendszeresen!

Köszi. Közben megtaláltam, feltettem, de a Tidal nem változott. Neked sikerült kipróbálni?

ruben70

Hozzászólás2018.04.01. 10:41

Némiképp megoldódni látszik a probléma. Az USB Audio Player Pro -ra jött egy frissítés és egész megváltozott a felülete, többek között van benne negy Tidal modul ami egész türhetően működik.

Vissza: Egyéb médialejátszó, zenelejátszó appok