H8 Plus lejátszási funkciói

Vásárlás előtt itt teheted fel kérdéseid a HiMedia termékekkel kapcsolatban. Ebbe a topikba minden regisztrált tag témát nyithat és hozzászólást írhat, a többi topik viszont csak vásárlóink számára érhető el termékregisztráció után.
Fórum szabályok Szabadon írható, de moderált topik, azaz csak jóváhagyás után jelenik meg a hozzászólásod. Kérjük ne írd be kétszer a kérdésedet, várd meg amíg megjelenik, több órát is igényelhet, amíg moderátorunk jóváhagyja a hozzászólás megjelenését!
  • Szerző
  • Üzenet

attilav

H8 Plus lejátszási funkciói

Hozzászólás2016.09.28. 10:26

Sziasztok!
Érdekelne hogy a H8 Plus rendelkezik e időre
ugrás funkcióval? Azaz beírhatom hány óra hány percre akarok
ugrani a filmben? Vagy csak gyorstekerés van?
A felbontást és a frissítési frekvenciát be tudom
kézzel állítani? Pl 1080p 60hz, Hdmi autó, stb?
Képminőség be van e olyan jó ez a lejátszó mint a 3.
generációs wdtv?(wdtv live streaming, sigma designs
procival).
Ki tudom valahol próbálni a H8 Plus-t? Van valahol bemutatóterem?
3. Gen wdtv helyett gondoltam H8 Plus-t venni, a kettő kb ugyanaz az
ár kategória, a wdtv -t eladtam mert elég lassú volt.
Screenshotokat tudnátok feltenni a himedia centerről? Időre ugrás, infó sáv, stb?
Előre is köszi a segítséget.
Nagyon gondolkodom a H8 plus-on, mert a 30k-s ársávban akarok
maradni mindenképpen.

Beast

Re: H8 Plus lejátszási funkciói

Hozzászólás2016.10.13. 14:15

A H8 Plus gyakorlatilag semmilyen funkcióval nem rendelkezik. Vszont van rajta egy Android 5.1 operációs rendszer, amire olyan alkalmazásokat telepítesz, amilyeneket csak szeretnél (bár alaphelyzetben is van rajta jó néhány). Így találsz olyan alkalmazást (pl. KODI), ahol természetesen tudsz időpontra ugrani, sőt, szerintem kb. minden androidos videólejátszó tud ilyet. Természetesen a videókimenetet 4K/60 Hz-ig tetszés szerint igazíthatod a TV-d képességeihez, és a képfrekvenciát helyesen és automatikusan váltja bármilyen filmnél pl. a KODI, vagy a gyári Media Center lejátszó app. Képminőségben természetesen nem veszi fel a versenyt a Sigma Designs processzorokkal, erre a HiMedia Q5 Pro és Q10 Pro modellek hivatottak. Azok viszont jobbak lesznek az általad említett lejátszónál a kép tekintetében, és a VXP-s Sigma chipes lejátszókat közelítik (Popcorn Hour, Dune HD).
Bemutató videóink lesznek majd a hamarosan induló Facebook és YouTube oldalinkon. De addig is a legtöbb, bemutató teremmel rendelkező forgalmazónál bizonyosan ki tudod próbálni élőben.
HiMedia.hu adminisztrátor

Vissza: Kérdezz, segítünk eldönteni, mit vegyél!