Nem Magyarországon vásárolt Q10 Pro

Vásárlás előtt itt teheted fel kérdéseid a HiMedia termékekkel kapcsolatban. Ebbe a topikba minden regisztrált tag témát nyithat és hozzászólást írhat, a többi topik viszont csak vásárlóink számára érhető el termékregisztráció után.
Fórum szabályok Szabadon írható, de moderált topik, azaz csak jóváhagyás után jelenik meg a hozzászólásod. Kérjük ne írd be kétszer a kérdésedet, várd meg amíg megjelenik, több órát is igényelhet, amíg moderátorunk jóváhagyja a hozzászólás megjelenését!
  • Szerző
  • Üzenet

BubuGida

Nem Magyarországon vásárolt Q10 Pro

Hozzászólás2018.01.31. 11:11

Helló

Jelenleg tartósan külföldön tartózkodom.
A készüléket is abban az országban vásároltam ahol még jelenleg is tartózkodom.

Szeretnék regisztrálni és támogatást kapni, viszont nincs "Regisztrációs kód (a kártyán találod):" mivel nem Magyarországon vásároltam. Viszont Magyar állampolgár vagyok és 1 éven belül vissza megyek Magyarországra.

Kérném a fórum illetve a web oldal üzemeltetőjének segítségét a probléma megoldásában.

Előre is köszönettel
Gida

Beast

Re: Nem Magyarországon vásárolt Q10 Pro

Hozzászólás2018.01.31. 12:26

BubuGida írta:...Kérném a fórum illetve a web oldal üzemeltetőjének segítségét a probléma megoldásában...

Sajnos nem tudunk segíteni, ezt a fórumot az általunk eladott HiMedia termékek hasznából üzemeltetjük vevőink számára.
HiMedia.hu adminisztrátor

BubuGida

Hozzászólás2018.01.31. 12:40

Beast írta:
BubuGida írta:...Kérném a fórum illetve a web oldal üzemeltetőjének segítségét a probléma megoldásában...

Sajnos nem tudunk segíteni, ezt a fórumot az általunk eladott HiMedia termékek hasznából üzemeltetjük vevőink számára.

Sajnos ez jellemző a mai Magyarországi állapotokra.
Sikerült idáig eljutni. !!!!!!!
Ha valaki egy pici segítséget kér még azt sem méltányolja senki.
Miért is nem lepődök meg a válaszon. !!!!!!

Beast

Hozzászólás2018.01.31. 13:31

BubuGida írta:...Sajnos ez jellemző a mai Magyarországi állapotokra...

Hát, szerintem semmi köze annak a magyarországi állapotokhoz, hogy mi az általunk eladott termékek mellé a vevőknek adunk valami pluszt. Valamit, ami szerintünk értékes lehet nekik, így a pénzükért talán úgy érzik, többet kapnak, ha tőlünk vásárolnak. Remélem az a kereskedő, akitől Te vettél, az is ad valami hasonló pluszt, segítséget, főleg, hogy nem a magyarországi állapotok szerint tud működni, nem ilyen kapzsi, mint mi. Hozzá tudsz fordulni ugyan úgy, mint hozzánk a mi vevőink, ugye?
Egyébként bizonyosan idehaza is vannak közösségi fórumok, ahol a felhasználók szabad idejükben szívesen segítenek egymáson. De nálunk másról van szó, itt hivatásos adminok is segítenek, akik a gyártótól kérdezhetnek közvetlenül, ha nem nem tudnak válaszolni. És munka idejükben, fizetésért csinálják ezt. Plusz leírásokat készítünk, hogy ne is kelljen gyakran kérdezni, már legyen válasz, segítség előre. De ezt azért csináljuk, mert pénzt kaptunk a vevőktől, és a haszon egy részét így visszaadjuk nekik. Ami nem jellemző szerintem a magyarországi (kis betűvel írjuk) állapotokra.

BubuGida

Hozzászólás2018.01.31. 13:50

Beast írta:
BubuGida írta:...Sajnos ez jellemző a mai Magyarországi állapotokra...

Hát, szerintem semmi köze annak a magyarországi állapotokhoz, hogy mi az általunk eladott termékek mellé a vevőknek adunk valami pluszt. Valamit, ami szerintünk értékes lehet nekik, így a pénzükért talán úgy érzik, többet kapnak, ha tőlünk vásárolnak. Remélem az a kereskedő, akitől Te vettél, az is ad valami hasonló pluszt, segítséget, főleg, hogy nem a magyarországi állapotok szerint tud működni, nem ilyen kapzsi, mint mi. Hozzá tudsz fordulni ugyan úgy, mint hozzánk a mi vevőink, ugye?
Egyébként bizonyosan idehaza is vannak közösségi fórumok, ahol a felhasználók szabad idejükben szívesen segítenek egymáson. De nálunk másról van szó, itt hivatásos adminok is segítenek, akik a gyártótól kérdezhetnek közvetlenül, ha nem nem tudnak válaszolni. És munka idejükben, fizetésért csinálják ezt. Plusz leírásokat készítünk, hogy ne is kelljen gyakran kérdezni, már legyen válasz, segítség előre. De ezt azért csináljuk, mert pénzt kaptunk a vevőktől, és a haszon egy részét így visszaadjuk nekik. Ami nem jellemző szerintem a magyarországi (kis betűvel írjuk) állapotokra.

Tökéletesen igazad van. !!!!
Én Vietnamban vásároltam a készüléket. !!! Az itteni támogatást nem részletezem. !!!!
Gondolom a vevők direkt nektek fizetnek és nem csak az eladóknak akiktől megvették a készüléket. ??????
A felsorolt eladók közül valamelyiknek. Azok közül melyik a tiétek?????
Vagy mint gyári forgalmazó, viszonteladó működtök és az eladott árba bele van építve ez a plusz költség. !!!!! ?????
Az az összeget amit a vevők direkt nektek fizetnek én is szívesen kifizetem.!!!!!!!!!
Legyél az általam kifizetett összeggel, amit a vevők szintén nektek fizetnek direktbe, plusz az eladónak fizetett összegen felül boldog és gazdag.
Az így megszerzett hasznot pedig költsd gyógyszerre mert igen nagy szükséged van rá. !!!!!
De tudod mit ha esetleg neked lenne valaha az életben szükséged egy pici segítségre csak azt kívánom neked, hogy hasonlóan segítőkész emberekkel találkozz és kapd meg tőlük az általad kért segítséget úgy mint én.
Amúgy meg felejtsd el, hogy egyáltalán mertem kérni, kérdezni valamit. !!!!!!!!!!!!
Nem kell semmilyen segítség töletek.!!!!!!!!
A gyártól is meg tudom kérdezni azt amit esetleg tudni szeretnék. !!!!!!!!

Beast

Hozzászólás2018.01.31. 14:54

BubuGida írta:...Az az összeget amit a vevők direkt nektek fizetnek én is szívesen kifizetem.!!!!!!!!!...

Felesleges lenne, hiszen amit tudni szeretnél, meg tudod kérdezni a gyártótol is, ahogy írod. Igen, mi a disztributor vagyunk, így mindegy melyik hazai hivatalos viszonteladótól vásárol valaki, ha van a termék mellé regisztrációs kártya, akkor az tőlünk van, azaz a vevő nekünk is adott a pénzéből. Így ezt megháláljuk ezzel a fórummal és terméktámogatással. A vevőinknek. Te most fel vagy háborodva azon, hogy itt a vevők kapnak egy szolgáltatást is a termék mellé, ahol meg Te vásároltál, ott nem. És hogy neked is kell az a szolgáltatás, milyen aljasság, hogy nem kapod meg. És írsz itt a magyarországi állapotokról, meg legyek boldog és gazdag abból a pénzből, amit egy termék után kapunk és amely egy részéből ezt a fórumot üzemeltetjük, meg hogy milyen szemét dolog, hogy egyáltalán hasznunk van egy kereskedelmi tevékenységen, és ebből még arra is futja, hogy ilyen felesleges posztokat írjunk. Ez olyan, mintha fel lennél háborodva, hogy bár sosem fizettél egy fillért se mondjuk a BMW-nek, mi az már, hogy nem veheted igénybe az asszisztant szolgáltatásukat, ha elakadsz az Audiddal. Meg miért nem jár törzsvásárlói kedvezmény az üzletben, ahol még sosem vásároltál? Nem vagyok benne biztos, hogy jogos a felháborodásod, de örülük, hogy értékesnek gondoltad a fórumunk használatát még pár perccel korábban.

Vissza: Kérdezz, segítünk eldönteni, mit vegyél!