Kézikönyv

Vásárlás előtt itt teheted fel kérdéseid a HiMedia termékekkel kapcsolatban. Ebbe a topikba minden regisztrált tag témát nyithat és hozzászólást írhat, a többi topik viszont csak vásárlóink számára érhető el termékregisztráció után.
Fórum szabályok Szabadon írható, de moderált topik, azaz csak jóváhagyás után jelenik meg a hozzászólásod. Kérjük ne írd be kétszer a kérdésedet, várd meg amíg megjelenik, több órát is igényelhet, amíg moderátorunk jóváhagyja a hozzászólás megjelenését!
  • Szerző
  • Üzenet

zsolesz88

Kézikönyv

Hozzászólás2017.10.27. 19:07

Sziasztok!

Figyelmetlenségből rossz helyen vettem meg a Q 10 Pro-t (moderálva) és nem kaptam hozzá magyar nyelvű leírást. Tudna nekem küldeni egy másolatot? Vagy linket ahonnan letölthetném? Nem hittem volna hogy a gyártó nem tart leírást a saját termékéről.....

Beast

Re: Kézikönyv

Hozzászólás2017.10.27. 20:03

zsolesz88 írta:...Nem hittem volna hogy a gyártó nem tart leírást a saját termékéről.

Ha van Q10 Pro-d, akkor regisztráld a Terméktámogatás oldalon, hogy hozzáférj a cikkeinkhez, segédleteinkhez, illetve hogy kérdezhess a fórum megfelelő helyén, ha valamihez segítség kell! Megjegyzem egy Androidos számítógépről (de Windows-osról se) nem igen lehet kézkönyvet készíteni. Az androidról, Windows-ról, MacOS-ről, stb. számos könyv kapható.
HiMedia.hu adminisztrátor

Vissza: Kérdezz, segítünk eldönteni, mit vegyél!