Vodafone TV

Vásárlás előtt itt teheted fel kérdéseid a HiMedia termékekkel kapcsolatban. Ebbe a topikba minden regisztrált tag témát nyithat és hozzászólást írhat, a többi topik viszont csak vásárlóink számára érhető el termékregisztráció után.
Fórum szabályok Szabadon írható, de moderált topik, azaz csak jóváhagyás után jelenik meg a hozzászólásod. Kérjük ne írd be kétszer a kérdésedet, várd meg amíg megjelenik, több órát is igényelhet, amíg moderátorunk jóváhagyja a hozzászólás megjelenését!
  • Szerző
  • Üzenet

dezs

Vodafone TV

Hozzászólás2022.01.26. 15:25

Le tudom-e tölteni a fenti alkalmazást a készülékre és elindul-e rajta?
üdv

Beast

Re: Vodafone TV

Hozzászólás2022.01.27. 10:21

dezs írta:Le tudom-e tölteni a fenti alkalmazást a készülékre és elindul-e rajta?
üdv

Nem tudom a választ. Ha a Vodafone engedi az appot HDMI-kimenettel rendelkező eszközökön futni, akkor mennie kell itt is. De mivel vannak bemutatótermes partnereink is, bizonyosan segítenek, ha felkeresed őket, ahogy írtam is.
HiMedia.hu adminisztrátor

dezs

Hozzászólás2022.01.27. 14:35

Beast írta:
dezs írta:Le tudom-e tölteni a fenti alkalmazást a készülékre és elindul-e rajta?
üdv

Nem tudom a választ. Ha a Vodafone engedi az appot HDMI-kimenettel rendelkező eszközökön futni, akkor mennie kell itt is.

Mint a termék forgalmazója, talán egy egyszerű letöltés kirpóbálásával megválaszolhatná! :(

Beast

Hozzászólás2022.01.27. 15:09

dezs írta:...Mint a termék forgalmazója, talán egy egyszerű letöltés kirpóbálásával megválaszolhatná! :(

Mivel nincs Vodafone TV előfizetésünk, így nem jutunk el a lejátszásig, amikor is kiderülne bármi is.
HiMedia.hu adminisztrátor

Vissza: Kérdezz, segítünk eldönteni, mit vegyél!