TVGO és HorizonGo

Vásárlás előtt itt teheted fel kérdéseid a HiMedia termékekkel kapcsolatban. Ebbe a topikba minden regisztrált tag témát nyithat és hozzászólást írhat, a többi topik viszont csak vásárlóink számára érhető el termékregisztráció után.
Fórum szabályok Szabadon írható, de moderált topik, azaz csak jóváhagyás után jelenik meg a hozzászólásod. Kérjük ne írd be kétszer a kérdésedet, várd meg amíg megjelenik, több órát is igényelhet, amíg moderátorunk jóváhagyja a hozzászólás megjelenését!
  • Szerző
  • Üzenet

maci

TVGO és HorizonGo

Hozzászólás2016.12.14. 22:37

Szevasztok!

Alapvetően internetes tévézésre keresek valamilyen eszközt. Kinéztem a H8 Plust, de biztos szeretnék benne lenni, hogy telepíthető-e és fut-e rajta a UPC HorizonGo-ja, illetve a Telekom TVGO-ja?

Google Play-ről letölthetők, okoskán (android 5.1) működnek, de pld számítógépen már csak a régi IE-vel képes dolgozni a Horizon.

Válaszodat előre is köszönöm!
Maci

Beast

Re: TVGO és HorizonGo

Hozzászólás2016.12.15. 11:10

maci írta:...Alapvetően internetes tévézésre keresek valamilyen eszközt. Kinéztem a H8 Plust, de biztos szeretnék benne lenni, hogy telepíthető-e és fut-e rajta a UPC HorizonGo-ja, illetve a Telekom TVGO-ja?

Tudtommal egyik szolgáltató sem engedi, hogy ezek az alkalmazások beépített képernyő nélküli eszközökön fussanak, állítólag biztonsági okokból. Szóval nem fog menni, amit szeretnél. A MindigTV app megy, de az ugye sokat nem ér...
HiMedia.hu adminisztrátor

nemecsek

Re: TVGO és HorizonGo

Hozzászólás2017.08.20. 18:54

Én szintén ezzel a céllal szeretnék beüzemelni egy média androidos lejátszót. Valaki meg tudná erősíteni, hogy ezeket az androidos alkalmazásokat nem lehet használni? Én a kompatibilitási listában nem láttam ilyen korlátozást.
Másrészt, ha nem alkalmazás, akkor az adott média lejátszón futtatott internet browserben csak lehet használni a szolgáltatást, nem? Előfizetéssel rendelkezem, tehát az nem gátja ennek.

Vissza: Kérdezz, segítünk eldönteni, mit vegyél!