Wrapper nem működik

• Szerző
  • Üzenet

Beast

Re: Wrapper nem működik

Hozzászólás2022.03.01. 16:21

Pöti írta:...Nincs ötletem.

Az hagyján, de nekem sincs. Ha törölni tudsz, akkor bizonyosan nem az írási jog a gond. Egyébként most a belső lemezről, pendrive-ről indított filmnél továbbra is megjegyzi a pozíciót, csak NFS forrásnál nem?
HiMedia.hu adminisztrátor

Pöti

Hozzászólás2022.03.01. 21:36

Beast írta:

Az hagyján, de nekem sincs. Ha törölni tudsz, akkor bizonyosan nem az írási jog a gond. Egyébként most a belső lemezről, pendrive-ről indított filmnél továbbra is megjegyzi a pozíciót, csak NFS forrásnál nem?

Jó ötlet volt. Megnéztem. Belső vinyó nincs (ment a NAS-ba), pendrive-ról indítottam, hagytam fél órát menni, hogy biztos jegyezzen valamit meg, de nem igazán jött össze neki. Ugyanúgy az elejéről indult. Szóval a wrapper lesz a ludas. Beast, nálad fent van ez az Alex által publikált frissítés? (update_HiMediaVideoPlayer_1.2.45_HMD_0422) Lehet, hogy ez kavar be? De ha meg ez nincs, akkor ugye le sem játszik semmit. Szóval ez a kisebbik baj?!
Megpróbáltam az update_HiMediaVideoPlayer_1.2.53_HMD_0226 és 1.2.60_HMD_1110-et feltelepíteni, de felkiáltójeles android srác jelezte, hogy ez nem az igazi.

Alex

Hozzászólás2022.03.02. 14:18

Pöti írta:
Beast írta:

Jó ötlet volt. Megnéztem. Belső vinyó nincs (ment a NAS-ba), pendrive-ról indítottam, hagytam fél órát menni, hogy biztos jegyezzen valamit meg, de nem igazán jött össze neki. Ugyanúgy az elejéről indult. Szóval a wrapper lesz a ludas. Beast, nálad fent van ez az Alex által publikált frissítés? (update_HiMediaVideoPlayer_1.2.45_HMD_0422) Lehet, hogy ez kavar be? De ha meg ez nincs, akkor ugye le sem játszik semmit. Szóval ez a kisebbik baj?!
Megpróbáltam az update_HiMediaVideoPlayer_1.2.53_HMD_0226 és 1.2.60_HMD_1110-et feltelepíteni, de felkiáltójeles android srác jelezte, hogy ez nem az igazi.

Amennyiben ez nem megfelelő számodra, használhatod a gyári fw esetében a mountolt megoldást, Én is ezt használom.
Itt megjegyzi a poziciót.
viewtopic.php?f=19&t=177&start=20#p3896

Ennél csak annyi probléma lehet, hogy több mountolt NFS elérésnél, újraindításkor az elérhetőségek sorrendje megváltozhat.

Pöti

Hozzászólás2022.05.01. 15:35

Megpróbáltam az update_HiMediaVideoPlayer_1.2.53_HMD_0226 és 1.2.60_HMD_1110-et feltelepíteni, de felkiáltójeles android srác jelezte, hogy ez nem az igazi.[/quote]
Amennyiben ez nem megfelelő számodra, használhatod a gyári fw esetében a mountolt megoldást, Én is ezt használom.
Itt megjegyzi a poziciót.
viewtopic.php?f=19&t=177&start=20#p3896

Ennél csak annyi probléma lehet, hogy több mountolt NFS elérésnél, újraindításkor az elérhetőségek sorrendje megváltozhat.[/quote]

Köszi a válaszokat. Közben arra jöttem rá, hogy a kodi motorját használva folytatja a lejátszást onnan, ahol abbahagytam, ha átváltok a wrapperre, akkor kezdi az elejéről.
Előző

Vissza: KODI és HiMedia Media Center