Feliratok

• Szerző
  • Üzenet

tabanyil

Re: Feliratok

Hozzászólás2017.06.21. 20:23

Általában a KODI újratelepitése megoldja a problémát de az macerás.

tabanyil

Hozzászólás2017.08.12. 11:14

Üdv!
Továbbra is a következő a problémám.
Adott egy film ami rendelkezik felirattal az opensubtitles.org -on. Az opensubtitles beállitásai a KODI-ban rendben vannak.
Bekapcsolom a HIMEDIA media centert, lejátszok, próbálok feliratot keresni eredmény "soub found 0'
Bekapcsolom a KODI-t lejátszok, próbálok feliratot keresni eredmény "soub found 0"
.....A 'wrapper "set to wrapper player" baállitáson van....

Átállitom a wrappert "Set to KODI player" állásba,
elinditom a media centert a media center továbbra sem talál feliratot,
elinditom a KODI-t, itt ugye picit megváltozik a lejátszási felület, felirat keresés és láss csodát ott a rengeteg felirat.

mivel a KODI lejátszója primitivebb e elirat letöltése után kénytelen vagyok visszaállitani a wrappert 'wrapper playerre" viszont igy elég macerás a dolog.

tabanyil

Hozzászólás2017.08.12. 11:27

Beast írta:A Media Center csak és kizárólag az Opensubtitles.org-on keres. Ha a Wrapper-ben a KODI lejátszó motorja van kiválasztva, akkor a KODI keres. Egyébként a Media Center. Ahogy írtam, a fájlnevet nem egyformán értelmezik, ebből lehet különbség. Nevezd el szabályosan a fájlokat, és mennie kell a Media Center-ben is a „megtalálásnak”!

OK tételezzük fel, hogy a mediacenter csak és kizárólag az opensubtitles -en keres, és a KODI is ha erre van beállitva.
a "Set to wrapper player beállitással sem a mediacenter sem a KODI nem talál feliratot,
viszont a KODI a "Set to KODI player saját beállitásával igen.
A beirt filenév mindkét esetben ugyanaz, ugyanarra talál feliratot a KODI, mint amire később vagy korábban nem.
a mediacenterben nem találtam beállitási lehetőséget a filenevek karakterkészletére vagy hasonlóra vonatkozóan.

Most ismét újra telepitettem a KODI.-t de ez nem segitett.

tabanyil

Hozzászólás2017.08.12. 20:42

Azt olvastam, hogy az utolsó firmvareekben van a felirat probléma.
a futeco.com .-on sokan küzdenek ugyanezzel a problémával, és egy újabb frissitésben biznak...
én is beállok a sorba... ha lesz megoldás jelzem!
Előző

Vissza: KODI és HiMedia Media Center