Egyszerre több Bluetoothos fejhallgató csatlazkoztatása

• Szerző
  • Üzenet

lsaab

Egyszerre több Bluetoothos fejhallgató csatlazkoztatása

Hozzászólás2017.02.14. 22:32

Sziasztok!

Most sikerült szert tennem egy Q5 Pro készülékre. Az első benyomásaim nagyon jók! Nagyon tetszik a készülék, jól el találták. Gyönyörű a képe és a hangja is nagyon jó! Eddig egy Sony Blu-ray hajtotta meg a projektoromat, ami 3 méteres vásznat világít be. De a kis Himedia is gyönyör képet generál rajta, még a Sony-ra is ráver.
A kérés az, hogy este szeretnék párommal filmet nézni, amikor a gyerekek lefekszenek. Gondolom hogy lehet több készüléket csatlakoztatni Bluetooth szabvánnyal a Q5-höz. Ha viszont egyszerre két fejhallgató csatlakozik, akkor a hangot kiküldi egyszerre mindkettőre? Ha valaki tud, adjon nekem választ, mert akkor beruháznék két Bluetoothos fejhallgatóra.
A segítséget előre is köszönöm! Üdv Lajos

Beast

Re: Egyszerre több Bluetoothos fejhallgató csatlazkoztatása

Hozzászólás2017.02.15. 12:15

Én nem tudok olyan Androidos eszközről, amire két headset/fejhallgató csatlakozhatna egyszerre. Inkább ez erősítőhöz vagy TV-hez vegyél vezeték nélküli fejhallgatót, ami kettőt is kezel!
HiMedia.hu adminisztrátor

rigel236

Hozzászólás2017.02.15. 17:42

Hali!

Én is küzdöttem ezzel a problémával.
Nekem csak további két készülék oldotta meg a problémát, mindegyikből van olcsóbb is (meg drágább is)
-PHILIPS AEA 2700 vezeték nélküli audio adapter (bluetooth/NFC - 3,5mm/RCA)
-M-Audio Bass Traveler hordozható fejhallgató erősítő

Csak a bluetooth adapter kevés egy fej(fül)halgató meghajtására, ezért kell az erősítő is.
Nekem ez vált be.

lsaab

Hozzászólás2017.02.15. 20:15

Szia!

Akkor Te már próbáltad és nem tud a q5 két fülest meghajtani? Kell ez a két kütyü? Azokkal milyen a minőség?

rigel236

Hozzászólás2017.02.15. 21:12

Szerintem semmilyen készülék nem tud egyszerre két fülest meghajtani, amúgy én a tv-mmel próbáltam, akkor még nem volt Himediám. Amúgy lehet Harman Kardon és Yamaha YBA-11 adaptereket is. A minőség nem lehet probléma a fülesek számára.

Vissza: Egyéb Bluetoothos kiegészítők