Kodi 17.3 nem megy

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a Q10 Pro-val függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

Flexibilis

Kodi 17.3 nem megy

Hozzászólás2017.06.15. 19:32

A 16-os Kodi-t használtam wrapper nélkül. Frissítettem 17.3-ra, feltettem a wrappert úgy, ahogy a leírásban van.
Most nem megy a Kodi. Elindítom, pl. Movieshark-on kikeresek egy filmet, el akarom indítani az előzetest, de nem indul. Utána megpróbálom indítani a filmet egy darabig gondolkodik, aztán kiírja, hogy a wrapper alkalmazás leállt. Többször próbáltam több filmmel, ugyanaz.
Letöröltem a wrappert, így viszont hibaüzenet sincs (vagyis, hogy a wrapper leállt), csak simán nem indul semmi.

Ez nagy gáz, mert ha vissza kell tennem a régi Kodit, akkor az új telepítés lesz, és jó esetben csak a Moviesharkot fogom tudni visszatenni, az összes többit el fogom veszíteni. (Sajnos valami gond van mostanában, laptopra nemrég telepítettem Kodit, és a movieshark repot nem engedte feltenni. Jó időbe telt, mire csak a Movieshark plugint sikerült feltennem.)

Mit lehet tenni?

Beast

Re: Kodi 17.3 nem megy

Hozzászólás2017.06.16. 11:11

Flexibilis írta:...Elindítom, pl. Movieshark-on kikeresek egy filmet,...

Sosem ment online tartalmakkal (Movieshark) a wrapperes lejátszás, ezt kár is próbálni. A Media Center-nek nem lehet egy online stream linkjét átadni. A Wrappert felesleges letörölni, mikor ki is lehet kapcsolni, hogy ne más lejátszót indítson a KODI motorja helyett. Nem ismerem a KODI 17.3-at, de eddig is rendszeresen változott a KODI-ban ez-az, ami miatt gyakran új wrapper verzió is kellett.
HiMedia.hu adminisztrátor

Flexibilis

Hozzászólás2017.06.16. 13:21

Beast írta:Sosem ment online tartalmakkal (Movieshark) a wrapperes lejátszás, ezt kár is próbálni. A Media Center-nek nem lehet egy online stream linkjét átadni. A Wrappert felesleges letörölni, mikor ki is lehet kapcsolni, hogy ne más lejátszót indítson a KODI motorja helyett. Nem ismerem a KODI 17.3-at, de eddig is rendszeresen változott a KODI-ban ez-az, ami miatt gyakran új wrapper verzió is kellett.

Akkor visszarakom a 16.1-et. Az legalább az online tartalmakat vitte rendesen.

Beast

Hozzászólás2017.06.16. 14:08

Flexibilis írta:...Akkor visszarakom a 16.1-et. Az legalább az online tartalmakat vitte rendesen.

Ahogy írtam, ha a Wrapper aktív volt, és meghívta a Media Center-t, akkor szerintem nem igen működhet online streamek lejátszása. Vagy valahogy online link esetén nem indította el a Media Center-t, az lehet még. De lejátszás közben látod, hogy a Media Center vagy a KODI játszik, mert más a kezelőfelület.
HiMedia.hu adminisztrátor

Vissza: Q10 Pro specifikus kérdések