Telenor MyTV app probléma

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a Q10 Pro-val függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

Flexibilis

Telenor MyTV app probléma

Hozzászólás2017.04.02. 18:10

Q10 PRO-ra telepítettem Telenor MyTV appot, ami alapvetően teszi a dolgát, de van egy kellemetlenség vele. Amikor Stand-by állapotból indítom a Q10 PRO-t, a bekapcsolás után automatikusan elindul a MyTV app és a főképernyő helyett az app indító oldala jön be, azonban az app nem indul el, csak a karika pörög (vagyis homokórázik). Ki kell lépni, és így jutok a készülék főképernyőjére. Ez azért kellemetlen, mert sokáig tart, és valahogy nem passzol egy ilyen jó készülékhez.
A MyTV app a másik készülékemen, egy filléres Beelink MXIII-n probléma nélkül megy, nincs ez az automatikusan elindulás és időrablás. Azon is pedig Android 5.1.1 van.
Mi lehet itt a gond a Q10 PRO-n, hogyan tudnám beállítani, hogy a MyTV app ne akarjon automatikusan indulni?

Beast

Re: Telenor MyTV app probléma

Hozzászólás2017.04.02. 18:51

Flexibilis írta:...Mi lehet itt a gond a Q10 PRO-n, hogyan tudnám beállítani, hogy a MyTV app ne akarjon automatikusan indulni?

Nem gondolom, hogy a Q10 Pro úgy dönt, hogy pont ezt az appot magától elindítja bootolás után. Inkább be van állítva az Android beállításoknál az autostart.
Érdekes, hogy működik ez az alkalmazás, mivel a többi szolgáltató (pl. HBO, Telekom) a saját TV-appját nem engedi lejátszani olyan eszközön, aminek nincs beépített képernyője.
HiMedia.hu adminisztrátor

Flexibilis

Hozzászólás2017.04.02. 19:56

Beast írta:
Flexibilis írta:...Mi lehet itt a gond a Q10 PRO-n, hogyan tudnám beállítani, hogy a MyTV app ne akarjon automatikusan indulni?

Nem gondolom, hogy a Q10 Pro úgy dönt, hogy pont ezt az appot magától elindítja bootolás után. Inkább be van állítva az Android beállításoknál az autostart.
Érdekes, hogy működik ez az alkalmazás, mivel a többi szolgáltató (pl. HBO, Telekom) a saját TV-appját nem engedi lejátszani olyan eszközön, aminek nincs beépített képernyője.

Pedig engedi. Sőt az HBO-t is fel lehet tenni, de csak wifin engedi a lejátszást.
Az Android beállításokban hol van az app szintű autostart beállítás? Az 5.1 alatt ilyet én nem találtam.

Alex

Hozzászólás2017.04.03. 17:29

Flexibilis írta:
Beast írta:

Pedig engedi. Sőt az HBO-t is fel lehet tenni, de csak wifin engedi a lejátszást.
Az Android beállításokban hol van az app szintű autostart beállítás? Az 5.1 alatt ilyet én nem találtam.

Ha belépsz a My Apps-ba és a MyTV Telenor ikonra állva megnyomod a távirányítón a menü gombot be kell jönni a close startnak.
Leokézva már nem indítja egyből.

Flexibilis

Hozzászólás2017.04.04. 08:00

Alex írta:Ha belépsz a My Apps-ba és a MyTV Telenor ikonra állva megnyomod a távirányítón a menü gombot be kell jönni a close startnak.
Leokézva már nem indítja egyből.

Köszönöm.

Vissza: Q10 Pro specifikus kérdések