Navigáló gomb hiba

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a Q10 Pro-val függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

ferkonet

Navigáló gomb hiba

Hozzászólás2019.02.01. 22:45

Az lenne a kérdésem felétek, h. ez típus hiba vagy csak én fogtam ki megint amerikát. 1 éves a lejátszó Q10pro keveset volt használva semmi kosz v. folyad~k és kezdettől fogva az OK gomb körül lévő nyilak főleg a lefelé és a jobbra és balra gomb a bibis, szinte össze kell roppantani a távot hogy kontakt legyen és működjön. A többivel nincs gond azok tökéletesek. Érdemes szétszedni takarítani esetleg a gumi tappancsok szénpogácsáját valami jól vezető festékkel átkenni? Esetleg más ötletetek van? Segítségeteket előre is köszönöm :)

Beast

Re: Navigáló gomb hiba

Hozzászólás2019.02.04. 11:56

ferkonet írta:Érdemes szétszedni takarítani esetleg...

Érdemes lehet szétszedni, ha szét tudod. Más hiba nem igen lehet, mint kontakt. Bizonyosan nem típushiba, nem találkoztunk még ilyennel szervizben.
HiMedia.hu adminisztrátor

ferkonet

Hozzászólás2019.02.16. 13:11

Sajnos nem javítható mert nem szén tappancsok vannak a gumi nyomógomb hátulján hanem a gumi nyomógomb nyomja meg a panelra helyezett kis fém roppanós kis lemezeket amik rá van fóliázva a nyákra. kézzel megnyomva tökéletesen működik de ahogy összeraktam megint nem tökéletes az a pár gomb. az a baj mint rájöttem hogy nem a közepét nyomja meg a gumi hanem a szélét és ezért nem reagál pár gomb. Lehet külön csak távszabályzót rendelni a Q10 prohoz és ha igen mi ennek az ára és hol lehet megrendelni? Segítséged előre is köszönöm! :)

Beast

Hozzászólás2019.02.17. 23:29

ferkonet írta:...az a baj mint rájöttem hogy nem a közepét nyomja meg a gumi hanem a szélét és ezért nem reagál pár gomb...

Akkor esetleg egy fém lemezt lehetne alárakni? Az összes viszonteladónknál kapható távvezérlő. 2500 Ft bruttó az ajánlott árunk rá.
HiMedia.hu adminisztrátor

Vissza: Q10 Pro specifikus kérdések