Navigáló gomb hiba

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a Q10 Pro-val függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

ferkonet

Navigáló gomb hiba

Hozzászólás2019.02.01. 22:45

Az lenne a kérdésem felétek, h. ez típus hiba vagy csak én fogtam ki megint amerikát. 1 éves a lejátszó Q10pro keveset volt használva semmi kosz v. folyad~k és kezdettől fogva az OK gomb körül lévő nyilak főleg a lefelé és a jobbra és balra gomb a bibis, szinte össze kell roppantani a távot hogy kontakt legyen és működjön. A többivel nincs gond azok tökéletesek. Érdemes szétszedni takarítani esetleg a gumi tappancsok szénpogácsáját valami jól vezető festékkel átkenni? Esetleg más ötletetek van? Segítségeteket előre is köszönöm :)

Beast

Re: Navigáló gomb hiba

Hozzászólás2019.02.04. 11:56

ferkonet írta:Érdemes szétszedni takarítani esetleg...

Érdemes lehet szétszedni, ha szét tudod. Más hiba nem igen lehet, mint kontakt. Bizonyosan nem típushiba, nem találkoztunk még ilyennel szervizben.
HiMedia.hu adminisztrátor

ferkonet

Hozzászólás2019.02.16. 13:11

Sajnos nem javítható mert nem szén tappancsok vannak a gumi nyomógomb hátulján hanem a gumi nyomógomb nyomja meg a panelra helyezett kis fém roppanós kis lemezeket amik rá van fóliázva a nyákra. kézzel megnyomva tökéletesen működik de ahogy összeraktam megint nem tökéletes az a pár gomb. az a baj mint rájöttem hogy nem a közepét nyomja meg a gumi hanem a szélét és ezért nem reagál pár gomb. Lehet külön csak távszabályzót rendelni a Q10 prohoz és ha igen mi ennek az ára és hol lehet megrendelni? Segítséged előre is köszönöm! :)

Beast

Hozzászólás2019.02.17. 23:29

ferkonet írta:...az a baj mint rájöttem hogy nem a közepét nyomja meg a gumi hanem a szélét és ezért nem reagál pár gomb...

Akkor esetleg egy fém lemezt lehetne alárakni? Az összes viszonteladónknál kapható távvezérlő. 2500 Ft bruttó az ajánlott árunk rá.

ferkonet

Hozzászólás2019.02.20. 22:03

Beast írta:
ferkonet írta:...az a baj mint rájöttem hogy nem a közepét nyomja meg a gumi hanem a szélét és ezért nem reagál pár gomb...

Akkor esetleg egy fém lemezt lehetne alárakni? Az összes viszonteladónknál kapható távvezérlő. 2500 Ft bruttó az ajánlott árunk rá.

Egy 0,35mm teflon lemezt tettem oda. Valamelyest javult de nem tökéletes 100% ra még így sem! 2500Ft ért akár kettőt is veszek. :) Tudnál nekem ha megkérlek cikszámot vagy nevet írni :) vagy csak simán így keressem, hogy himedia q10pro távszabályzó?! De megpróbálok rákeresni hátha meglesz. Vagy esetleg forgalmazó nevet ha adnál. Köszönöm eddigi segítséged is!

Beast

Hozzászólás2019.02.21. 11:24

ferkonet írta:...Tudnál nekem ha megkérlek cikszámot vagy nevet írni...

ITT láthatod a közvetlen partnereinket. Náluk bizonyosan tudsz rendelni. HiMedia infra távvezérlő a neve, mivel minden modellhez egyforma van.

ferkonet

Hozzászólás2019.03.13. 23:01

Köszönöm a segítséged! Vettem egyet Szegeden és tökéletesen működik vele a lejátszó :) 2500Ft volt ahogy írtad is.

Vissza: Q10 Pro specifikus kérdések