A távirányítóról hiányzik a 'STOP' gomb

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a Q10 Pro-val függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

kokaiisi

A távirányítóról hiányzik a 'STOP' gomb

Hozzászólás2018.02.12. 00:17

A távirányítóról hiányzik a ' STOP ' gomb. Mit lehet tenni ? Hogyan állítható meg teljesen a lejátszott műsor ?

Beast

Re: A távirányítóról hiányzik a 'STOP' gomb

Hozzászólás2018.02.12. 10:35

kokaiisi írta:...Hogyan állítható meg teljesen a lejátszott műsor ?

A BACK gombbal tudsz visszalépni a lejátszásból is, mint minden más Android programnál is.
HiMedia.hu adminisztrátor

kokaiisi

Hozzászólás2018.02.12. 12:59

Köszönöm a gyors választ Beast ! -Lehet : köze van a NEM > ' Stop ' gombbal való megállításhoz ( android ide, vagy oda ... ), de ha újra visszatérek egy,egy filmhez,akkor a lejátszást onnan folytatja, ahol abbahagytam a " BACK " -gombbal. Kérdésem : Hol tudom beállítani, hogy minden alkalommal újra elölről kezdje a lejátszást ? Mindezt az alap MediaCenter-be !

zephyr087

Hozzászólás2018.08.03. 20:44

kokaiisi írta:Köszönöm a gyors választ Beast ! -Lehet : köze van a NEM > ' Stop ' gombbal való megállításhoz ( android ide, vagy oda ... ), de ha újra visszatérek egy,egy filmhez,akkor a lejátszást onnan folytatja, ahol abbahagytam a " BACK " -gombbal. Kérdésem : Hol tudom beállítani, hogy minden alkalommal újra elölről kezdje a lejátszást ? Mindezt az alap MediaCenter-be !

Amikor folytatja a lejátszást, kb 4-5 másodpercig ha nyomsz még 1 vissza gombot előre ugrik. Elvileg ki is kel írnia.

Vissza: Q10 Pro specifikus kérdések