Külső USB-s hangkártya csatlakoztatása

Olyan kérdéseket várunk ide, amelyek vélhetőleg csak a Q10 Pro-val függnek össze, annak valamilyen hardveres tulajdonsága vagy egyedi firmware-e miatt.
  • Szerző
  • Üzenet

hightower

Külső USB-s hangkártya csatlakoztatása

Hozzászólás2017.07.03. 18:14

Sziasztok

Olvasom, hogy elvileg képes lenne külső USB-s hangkártyát használni kimenetnek pl. minőségibb audió lejátszásra. Hogyan kellene ezt elképzelni? Mert ugye PC-n vagy plug & play vagy driver kell ehhez, nekem egy EMU 0202 van amit tudnék használni vagy egy hiface bridge, odáig eljutottam az emuval, hogy rádugom a player-re (nagy kunszt), de honnan kellene tudnom, hogy működik? A hang beállításoknál pl nem jelenik meg semmi, gondolom kimenetnek lehetne megadni ha látná az eszközt.

Valaki ha esetleg próbálkozott ilyesmivel, segíthetne hogyan mivel kellene próbálkozni, vagy elindulni. Bármi segítség akár elméleti találgatás is segíthetne. Köszi.

hightower

Re: Külső USB-s hangkártya csatlakoztatása

Hozzászólás2017.07.03. 18:57

Feltettem az USB Audio Tester-t, na ez látja az EMU hangkártyát, elvileg be lehetne állítani, hogy használja kimenetnek de egyelőre nem szólal meg...

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.sobe.usbaudio&hl=hu&rdid=de.sobe.usbaudio

Beast

Hozzászólás2017.07.04. 10:27

hightower írta:Mert ugye PC-n vagy plug & play vagy driver kell ehhez...

Androidon plug-and-play talán a 4.1-es rendszer óta. Tehát ami szabványos, az megy csak simán rádugva (teszteltük már többel is a Q10 Pro-n).
HiMedia.hu adminisztrátor

hightower

Hozzászólás2017.07.04. 15:53

Köszi, akkor keresek olyan eszközt. Az audioquest dragonfly-t telefonokhoz, tabletekhez is ajánlják, kipróbálok egyet, mennie kell android OS-n.

Vissza: Q10 Pro specifikus kérdések