Synology Nas párositás

• Szerző
  • Üzenet

armaros

Re: Synology Nas párositás

Hozzászólás2021.08.09. 13:24

Mint írtam, használtan vettem. Nincs reg.kártyám, hogy a Synology fórumot használhassam. A válaszod másik felére pedig: nem tudom volt-e cserélve. Ki lehet deríteni?

Beast

Hozzászólás2021.08.09. 14:56

armaros írta:Mint írtam, használtan vettem. Nincs reg.kártyám, hogy a Synology fórumot használhassam. A válaszod másik felére pedig: nem tudom volt-e cserélve. Ki lehet deríteni?

Ha használtan vetted, akkor is lehetne kártyád. Kérdezz rá a tulajnál erre és a cserére is, megérné!
HiMedia.hu adminisztrátor

armaros

Hozzászólás2021.08.09. 18:22

Beast írta:
armaros írta:Mint írtam, használtan vettem. Nincs reg.kártyám, hogy a Synology fórumot használhassam. A válaszod másik felére pedig: nem tudom volt-e cserélve. Ki lehet deríteni?

Ha használtan vetted, akkor is lehetne kártyád. Kérdezz rá a tulajnál erre és a cserére is, megérné!

Rákérdezek. De addig is meg kellene oldani a problémát. Hogy lássa a NAS-t.

armaros

Hozzászólás2021.08.09. 18:57

Sikerült.

Edit: azért lehetett volna talán egyszerűbben is megoldani. 23-ik variáció lett jó, főleg távirányítóval nyomkodni a betűket. Klassz. Remélem valamelyik kis kínai ezt végzi napi 12 órában 7 napon át.

Beast

Hozzászólás2021.08.10. 08:59

armaros írta:... azért lehetett volna talán egyszerűbben is megoldani. 23-ik variáció lett jó, főleg távirányítóval nyomkodni a betűket....

Nem tudom, mit kellett variálni (ha rendben a hálózat, meg kell találnia az NFS megosztásokat), de alapvetően nagyon egyszerű egy új megosztást felvenni. Az android kezel USB billentyűzetet, ha valahová sok szöveget kell beírni, azzal érdemes.
HiMedia.hu adminisztrátor
Előző

Vissza: Hálózati kapcsolat (UPnP, DLNA, SMB, NFS)