Media Center hálózatkezelés

• Szerző
  • Üzenet

Ramones

Re: Media Center hálózatkezelés

Hozzászólás2020.02.19. 12:37

Beast írta:
Ramones írta:...Mit kell írni az account és password mezőkbe?

Amit beállítottál a Windows-odban felhaszánlót és jelszót. Nem értek a Windows-hoz, de EZ a leírásunk nem segít?

Köszönöm a segítséget, sikerült a megadott link alapján! Viszont lenne még egy kérdésem. A media center-ben, a shortcut ikonokat hogyan lehet törölni?

Patriot

Hozzászólás2020.09.09. 13:23

Szia! Szerinted mitől lehet hogy a syno nasomon (DS918+) feltettem a DSM7.0 preview-ot és azóta sehogy nem érem el a q5 pro-ról az NFS megosztásokat! SMB megy, de valamiért nem csatlakozik ha rövid usernév van (két karakter) csak ha hosszabb.

felhozza autosearch-el az NFS megosztásokat de belépve "No such file or directory"! A nason minden jó többször is megnéztem, almappához hozzáférés is bejelölve, jobb oldalt a panelen mutatja az NFS csatlakozást de nem lehet böngészni mégsem.

Ha nem muszáj nem akarnám visszarakni a DSM 6.2-t.. Köszi ha van tipped!

Beast

Hozzászólás2020.09.17. 16:01

Patriot írta:Szerinted mitől lehet hogy a syno nasomon (DS918+) feltettem a DSM7.0 preview-ot és azóta sehogy nem érem el a q5 pro-ról az NFS megosztásokat...

Ezek szerint az új DSM-től lehet... Azért béta, hogy aki akar kísérletezgetni, az tudjon vele. Hajrá, de a synology-forum.hu oldalon kérjél segítséget, vagy a Synology-tól, én nem tesztelem a béta DSM-et!
HiMedia.hu adminisztrátor
Előző

Vissza: Hálózati kapcsolat (UPnP, DLNA, SMB, NFS)